Neler Yeni

FabuLoveTR Güvenilir mi ? Alışveriş yapan var mı ?

IMasterTV

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Hamza BEBEK
İlgilendiği Kategoriler
Yayıncılık oyun oynamak
Arkadaşlar merhaba, başlıkta ki siteden alışveriş yapan var mı ? Güvenilir bir site mi ? Solmayan gül almak istiyorum yıl dönümü için fakat emin olamıyorum yaklaşıyor da acil sipariş vermem lazım güvenilir bir yer var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ata
Merhaba evet ben alışveriş yaptım güvenilirler ben vintage kamera sipariş verdim 2 günde kargolandı ve bana ortalama olarak 1 haftada ulaştı kargo süreleri için belirtilen süreler daha fazla sanırsam sitede kargo sonrası 2-13 gün civarı bişey yazmaktaydı yani senin ki kişiye özel ürün belki daha geç gelir fakat sıradan kargolarla aynı sürede geliyor ve güzel ürünleri var takip ediyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar merhaba, başlıkta ki siteden alışveriş yapan var mı ? Güvenilir bir site mi ? Solmayan gül almak istiyorum yıl dönümü için fakat emin olamıyorum yaklaşıyor da acil sipariş vermem lazım güvenilir bir yer var mı?
Not:Başta bende geç geliceğini çok düşündüm de sandığım gibi olmadı whatsapp hatları yakında eklenicekmiş o da biraz can sıkıcı olabilir fakat kaç firmanın whatsapp hattı var şuan tartışılır instagram hesaplarında çok samimi davrandılar bunlarıda eklemek istedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Furkan Sünney
Merhaba evet ben alışveriş yaptım güvenilirler ben vintage kamera sipariş verdim 2 günde kargolandı ve bana ortalama olarak 1 haftada ulaştı kargo süreleri için belirtilen süreler daha fazla sanırsam sitede kargo sonrası 2-13 gün civarı bişey yazmaktaydı yani senin ki kişiye özel ürün belki daha geç gelir fakat sıradan kargolarla aynı sürede geliyor ve güzel ürünleri var takip ediyorum

Not:Başta bende geç geliceğini çok düşündüm de sandığım gibi olmadı whatsapp hatları yakında eklenicekmiş o da biraz can sıkıcı olabilir fakat kaç firmanın whatsapp hattı var şuan tartışılır instagram hesaplarında çok samimi davrandılar bunlarıda eklemek istedim
vintage kamera ile hiç çekim yaptınız mı ? yaptıysanız paylaşabileceğiniz deneme fotoğrafı var mı ?

• Beğen
Reaksiyonlar: ysf0

IMasterTV

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Hamza BEBEK
İlgilendiği Kategoriler
Yayıncılık oyun oynamak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Cevabın için teşekkür ederim. Ben siteden almak yerine direkt olarak AliExpress üzerinden çinden getirtiyorum. Forumda bi arkadaş alışveriş yapmış, ürünlerin çok kaliteli olmadığını ve zaten çinden ithal ürünler sende çinden al bence demişti. Ben de öyle yaptım ve bekliyorum sanırım arkadaş haklı içindeki kolye ile beraber almak yerinde sadece gül kutusu ve kendi beğendiğim gümüş fotoğraflı kolyeyi sadece kutu fiyatına getirtmiş olucam.

Top Bottom