Neler Yeni

Yardım Faceit Sunucularında Yaşanan Yüksek Ping Sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmetcan Şimşek
Merhaba,

Son birkaç gündür FACEIT üzerinde ping sorunu yaşıyorum. Ping değerlerim ne hikmetse sadece FACEIT sunucularında 100 ms (500-600 arası sabit.) üzerine çıkıyor. Normalde sabit 49-51 arası ping değeri alırken bu sorun yaşanmaya başladı. Yazılım, donanım ya da başka kaynaklı bir sorun olup olmadığını kontrol ettim ancak sorunun kaynağı bende değil. CS:GO'nun kendi sunucularında 50 ms sabit ping alırken, FACEIT üzerinde bu sorunu bir türlü çözemiyorum. Bu konu hakkında bir fikri olan veya bu sorunu yaşayıp çözümü olan dostlar yardımcı olabilirse sevinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmetcan Şimşek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
germany sunucusunda oynaman lazim en dusuk msi almak icin. sweden falan yuksek ping veriyor.
Hocam tüm sunucularında aslında sabit bir ping alıyordum. Fakat dediğim gibi son birkaç gündür Germany sunucuları dahil bu sorunu yaşıyorum... İşin tuhaf yanı CS:GO'nun kendi sunucularında ping sorunu yaşamamam. CS:GO sunucularında 49 ms sabit alıyorum. Faceit neden böyle ping sorunu yapıyor birkaç gündür anlayamadım.

Son düzenleme:

Fomaen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fatih Fiyaka
Aynı sorun bende de var bilgili biri yardımcı olursa sevinirim. Sorun eşleşmede seçilen server ile alakalı değil en uzak server bile max 80 ping veriyor zaten. Ben de sabit 200 ping alıyorum ve bütün gün devam ediyor bir sonraki gün girdiğimde pingim normale dönmüş oluyor. Maçta yüksek ping alırken aynı anda başka yerden ping test ediyorum pingim yok gözüküyor.

Top Bottom