Neler Yeni

FAHİŞ FİYATLI ÜRÜNLERİ PAYLAŞALIM(Yağlı kazıklı ürünlerdir almamanız gerekir)

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,641
İsim
Muhammet Çağrı
Konu açmak için açılan konu. 13K boş&dolu mesajın var zaten gerek varmı böyle şeylere ?
Tamam kanka sen de plat olursun sen hiç boş mesaj atmadın sanki gören de sanar sadece dolu mesajları var.

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Böyle boş yorum konum yok maalesef. Hadi sende buradan mesaj kas problem yok.
Tamam kanka sen de plat olursun sen hiç boş mesaj atmadın sanki gören de sanar sadece dolu mesajları var.

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,641
İsim
Muhammet Çağrı

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,641
İsim
Muhammet Çağrı

Starlex

80+ Silver

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,850
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Hepsiburada mıdır hepsişurada mıdır nedir bu üçkağıtçı siteye kanmayın, tek gerçek indirim yapan site Amazon'dur

1723715624260.png

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,845
İsim
uwu
Konu açmak için açılan konu. 13K boş&dolu mesajın var zaten gerek varmı böyle şeylere ?
Daha bir kez konu açtım hem eğlenme hemde indirim adı altında kazık fiyata satılan ürünlerde ortaya çıkar . Forum sosyal bir alan yeri gelir eğleniriz konu dışı kısmında yeri gelir sistem toplama, hazır sistem öneririz sen neden direk mesaj sayıma baktın ki orası tamamen boş bir kısım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben attıktan sonra düzenlemişler ben attığımda 96k dı

FurkanIIy

80+ Bronze
Neye tepki gösteriyorsun dostum? Bilimsel araştırma forumu falan mı burası. Trollemediği sürece herkes istediği konu hakkında konuşabilir, başlık açabilir. Boş olduğunu düşünüyorsan, rahatsız oluyorsan, konuyu açan kişiyi engelle.

Ayrıca burada açılan her konu Google tarafından anında indexlendiği için her türlü Donanım Arşivi için işe yarar bir şey oluyor. Sen buraya "lorem ipsum dolor sit amet" de yazsan, Donanım Arşivi'ne yararı var.

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Neye tepki gösteriyorsun dostum? Bilimsel araştırma forumu falan mı burası. Trollemediği sürece herkes istediği konu hakkında konuşabilir, başlık açabilir. Boş olduğunu düşünüyorsan, rahatsız oluyorsan, konuyu açan kişiyi engelle.
Düşündüğüm için yorum yaptım zaten.

Top Bottom