Neler Yeni

Fan Deği̇şti̇rdi̇m. Pc Kulakliği Görmüyor Yardim

oflee123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
ATIF YILDIZ
Merhaba. Kule tipi soğutucu satın aldım ve anakarta monte ettim. Bilgisayar çalışıyor fakat kulaklığı anakartın jak girişine taktığımda görmüyor. Jak girişi bozulmuş olabilir mi ? Driver yeniden kurdum ama yine de görmüyor

eren28tr

80+ Gold
Merhaba. Kule tipi soğutucu satın aldım ve anakarta monte ettim. Bilgisayar çalışıyor fakat kulaklığı anakartın jak girişine taktığımda görmüyor. Jak girişi bozulmuş olabilir mi ? Driver yeniden kurdum ama yine de görmüyor
hocam bios ayarlarını sıfırlamayı denermisin?

Shourd

80+ Silver
eğer çalışmıyor ise ilk olarak kulaklık mı bozuk farklı bi cihazdan deneyin kulaklık çalışıyyorsa kulaklığı pcye taktıktan sonra aygıt yöneticisnde herhangi bi sorun varmı diye bakın sorun var ise yazın yok olarak gözüküyorsa kulaklık takılı iken denetim masası>donanım ve ses>aygıtlar ve yazıcılardan kulaklık varmı diye bakın ve yazın

oflee123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
ATIF YILDIZ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
eğer çalışmıyor ise ilk olarak kulaklık mı bozuk farklı bi cihazdan deneyin kulaklık çalışıyyorsa kulaklığı pcye taktıktan sonra aygıt yöneticisnde herhangi bi sorun varmı diye bakın sorun var ise yazın yok olarak gözüküyorsa kulaklık takılı iken denetim masası>donanım ve ses>aygıtlar ve yazıcılardan kulaklık varmı diye bakın ve yazın
hepsini yaptım ama kulaklık görünmüyor

Shourd

80+ Silver
hepsini yaptım ama kulaklık görünmüyor
anladım peki evde farklı bi kulaklığınız varmı sadece omu çalışmıyor pcde eğer hiç bi şekilde görünmyürosa hiç bir cihaz sürücülerde sorun yok dediniz o zaman ya bozuldu yada kablo takrken bi yanlışlık yaptınız tavsiyem bi bakmanız dikkatlice kablolara

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,808
Üyeler
152,337
Son üye
850saatrdr2
Top Bottom