Neler Yeni

Fan Işıkları Yanmıyor

CNGames

80+
Bende kontrolcude yok zamanla gitti fanların ışığı bende anlamadım
Sorunu çözebildiniz mi? Bilgisayar yeniden başlatılmadan ledleri yanmıyor veya ilk açılışta ledler yanıyor kafasına göre yanıyor yani sorunum cidden çok değişik Siz çözebildiniz mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kasanın ön tarafında birleştikleri yerden bahsetmiştim orayı mı kastediyorsun

Şimdi fark ettim dediğin gibi en alttaki kablo sata kablosuna bağlıymış. HDD'nin takılı olduğu sata kablosuyla denedim işe yaramadı.

Alıntıyı görüntüle
Veya Hocam siz çözebildiniz mi sorunu?

Son düzenleme:

AtiIIa

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
20,510
İsim
Atilla
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
Sorunu çözebildiniz mi? Bilgisayar yeniden başlatılmadan ledleri yanmıyor veya ilk açılışta ledler yanıyor kafasına göre yanıyor yani sorunum cidden çok değişik Siz çözebildiniz mi?

Ben çözemedim. Başlarda ledlerin ışıkları yarım yanıp bir renkte sabit kalıyorlardı, renk değiştirme tuşu da çalışmıyordu. Daha sonra ledler hiç yanmamaya başladı uzun süredir de öyle.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye

Yok çözemedim büyük ihtimalle fanların ışıkları kalitesiz bir zaman sonra gidiyor bende artık uğraşamam diyip yeni kasa aldım

CNGames

80+
Yok çözemedim büyük ihtimalle fanların ışıkları kalitesiz bir zaman sonra gidiyor bende artık uğraşamam diyip yeni kasa aldım
Ben çözemedim. Başlarda ledlerin ışıkları yarım yanıp bir renkte sabit kalıyorlardı, renk değiştirme tuşu da çalışmıyordu. Daha sonra ledler hiç yanmamaya başladı uzun süredir de öyle.
Benim kasamdaki ledler kafasına göre yanıyor. Bazen açtığım gibi yanıyor bazen ise bir kaç kez yeniden başlatmam gerekiyor bazen ise hiç yanmıyor Gidip sata kablosunu söküp bir daha takmam gerekiyor. Kontrolcü ile ilgili bir problem var sanırsam.

Top Bottom