Neler Yeni

Öneri Fan Önerisi

Jwlly

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
umut
Arkadaşlar şimdi b550-e anakart alacağım ya da b550-f büyük ihtimal b550-e kasam td500 olacak egzos fan olarak 12cm fan arıyorum lakin bu fanın anakarta bağlandığında sistemin yüküne göre hızını ayarlamasını istiyorum PWM giriş deniyor galiba bilgim yok birde bu fanı kasadaki tüm ışıklarla birlikte kontrol etmek istiyorum yani öndeki 3 fanı aynı renk yapıyoruz ya hani arkadaki fanda aynı renk olsun istiyorum bilgim olmadığı için konuyu açıyorum anakartla uyumlu olurmu falan bilmiyorum bütçe 200 az bişe fazlasınıda kabul ederim yardımcı olan kişilere teşekkür ediyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

up
Mesaj otomatik birleştirildi:

up

Son düzenleme:

Çakıcı

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
tercan
Bırak o fan ışıksız olsun. Arctic P120 bionix veya Akasa viper al.

RmzDayi

80+ Silver
en son satın aldığım,
bilişim port sitesinden burada ki fandan 2 adet aldım. Kasanın üstüne taktım ve tam güçte çalıştırdım. Sessiz ve güzel hava akımı olan bir ürün. Ben çok beğendim. PWM olduğu için işlemci sıcaklığına bağladım ve şu an kasanın için püfür püfür :D

Jwlly

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
umut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
en son satın aldığım,
bilişim port sitesinden burada ki fandan 2 adet aldım. Kasanın üstüne taktım ve tam güçte çalıştırdım. Sessiz ve güzel hava akımı olan bir ürün. Ben çok beğendim. PWM olduğu için işlemci sıcaklığına bağladım ve şu an kasanın için püfür püfür :D
bende silents wings 3 bl070 alacağım egzos fan olarak almışken iyisini alalım işlemci wraith prism kasa td500 mesh olcakegzos fanıyok kaliteli olsun :D

RmzDayi

80+ Silver
bende silents wings 3 bl070 alacağım egzos fan olarak almışken iyisini alalım işlemci wraith prism kasa td500 mesh olcakegzos fanıyok kaliteli olsun :D

Memnun kalacaksın. Hayırlı olsun. Eğer sipariş verdiyseniz sipariş ile ilgili destek maili atınız. Kargo yapılmadan önce ürünleri kontrol etsinler. Toplu halde yurt dışından alıyorlar.
Başıma gelen bir olayı yazayım
Arctic fan almıştım ürünler geldi fanlar parçalanmış halde. Aynı gün iade için gönderdim. Ücret iadesi aldım.

Çakıcı

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
tercan
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri