Neler Yeni

Fanlar Dönüyor Fakat Görüntü Yok

iboo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
İbrahim Halil Akkurt
Merhaba arkadaşlar arkadaşıma yeni bir anakart aldık DDR3 Asus m5a87 anakart her şeyi taktım oturttum fanlar çalışıyor görüntü gelmedi bir türlü işlemci fanın altındaki metale dokunduğumda sıcaktı biraz ram deseniz başka ram denemedim fakat ram slotunu değiştirdim herhangi bir bip sesi de gelmiyor sizce sorun nedir

Esca

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
193
İsim
Can ŞİMŞEK
Merhaba arkadaşlar arkadaşıma yeni bir anakart aldık DDR3 Asus m5a87 anakart her şeyi taktım oturttum fanlar çalışıyor görüntü gelmedi bir türlü işlemci fanın altındaki metale dokunduğumda sıcaktı biraz ram deseniz başka ram denemedim fakat ram slotunu değiştirdim herhangi bir bip sesi de gelmiyor sizce sorun nedir
bios sürümümü uyuşmuyo acaba işlemci için, bende yeni işlemci aldığımda anakartın bios u güncel olmadığı için sadece fanlar çalışıyodu bios güncelledim düzeldi, seninkide ona benzer bişeydir belki

• Beğen
Reaksiyonlar: iboo

iboo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
İbrahim Halil Akkurt
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bios sürümümü uyuşmuyo acaba işlemci için, bende yeni işlemci aldığımda anakartın bios u güncel olmadığı için sadece fanlar çalışıyodu bios güncelledim düzeldi, seninkide ona benzer bişeydir belki
Kanka sistem çalışan bir sistem iş dolaptan aldım işlemcisini açıp bakamadım daha önce oyun oynadığını belirtti
Mesaj otomatik birleştirildi:

Psu dan olabilme ihtimali nedir sence 230w

Esca

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
193
İsim
Can ŞİMŞEK
Kanka sistem çalışan bir sistem iş dolaptan aldım işlemcisini açıp bakamadım daha önce oyun oynadığını belirtti
Mesaj otomatik birleştirildi:

Psu dan olabilme ihtimali nedir sence 230w
vallaha reis parçaları bilmeden psu ya bişey diyemem, anakart değiştirince oldu diyosun ya parçaları yanlış taktınız ya anakart bozuk yada bios uyuşmuyo görmeden bişey diyemem

• Beğen
Reaksiyonlar: iboo

iboo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
İbrahim Halil Akkurt
vallaha reis parçaları bilmeden psu ya bişey diyemem, anakart değiştirince oldu diyosun ya parçaları yanlış taktınız ya anakart bozuk yada bios uyuşmuyo görmeden bişey diyemem
Hocam şimdi dediğim gibi anakart Asus m5a87 ekran kartında gt420 işlemci fx4100 olarak taktım anakart uygulama üzerinden aldım ram işlemci anakart şeklinde 230w daha önce kullandığım psu ve hardiskimi kullndım 4pin güç kablosu takılı güç pinleri de takılı anakartın üzerinde sata 6g falan yazıyor orda hata yapma ihtimalim var mı siyah kalblo taktım çalışmadı fan döndü görüntü yok kırmızı olanı da denedim o da aynı şekilde açılmadı

iboo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
İbrahim Halil Akkurt
Yardım beyler

Top Bottom