Neler Yeni

Far Cry New Dawn vs Far Cry Primal - Hangisi Alınır?

HİT_GOOSE

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,099
İsim
GRKM
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, Konu dışı,Futbol
Birkaç dakika önce Far cry 5 i bitirdim. Ve oyun çok hoşuma gitti. Ve indirime girince yen bir far cry almaya karar verdim. Far cry new dawn indirimde 49.75, Far cry Primal ise 45 tl oluyor

rıza baba

80+ Bronze
primal.

alex jensen

80+ Silver
Birkaç dakika önce Far cry 5 i bitirdim. Ve oyun çok hoşuma gitti. Ve indirime girince yen bir far cry almaya karar verdim. Far cry new dawn indirimde 49.75, Far cry Primal ise 45 TL oluyor
ikiside çok kötü 5 sarıyodu new dawne bir girdim bu ne heryer botanik loot olayı silah geliştirme olayı çok saçma alınmaz

EKRHN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,545
İsim
Efe Karahan
Birkaç dakika önce Far cry 5 i bitirdim. Ve oyun çok hoşuma gitti. Ve indirime girince yen bir far cry almaya karar verdim. Far cry new dawn indirimde 49.75, Far cry Primal ise 45 TL oluyor
Ben primalı daha çok sevdim.

HİT_GOOSE

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,099
İsim
GRKM
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, Konu dışı,Futbol
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ikiside çok kötü 5 sarıyodu new dawne bir girdim bu ne heryer botanik loot olayı silah geliştirme olayı çok saçma alınmaz
Her yerin botanik olmasının sebebi oyunun sonunda resist end i seçtiysen savaştan sonra Joseph i tutuklarken adaya nükleer bomba atılıyor. Ondan dolayı kıyamet sonrası teması yapmak istemişler.

alex jensen

80+ Silver
Her yerin botanik olmasının sebebi oyunun sonunda resist end i seçtiysen savaştan sonra Joseph i tutuklarken adaya nükleer bomba atılıyor. Ondan dolayı kıyamet sonrası teması yapmak istemişler.
bilmiyom aşırı kötü bence

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,025
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Primal öneririm. Daha önce de demiştim galiba en sevdiğim far cry oyunudur diye. Değişik bir ortam. 12 bin yıl önce geçiyor. İnsanın dikkatini çekiyor doğal olarak.

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
ikiside kötü sırf temaları ilgimi çekti gireyim dedim 1 saat anca dayandım görevler rezalet bölge kilici açma mekan ele geçirme saçma sapan yan görevler haritada gırla dolu ana karakter sönük kötü karakter yine çok hawlı klasik ubi oyunu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,559
Üyeler
155,587
Son üye
captainmactavishh
Top Bottom