Neler Yeni

Far Cry New Dawn vs Far Cry Primal - Hangisi Alınır?

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,025
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Ben FC6 da haylen daha şüpheliyim oyun baya hoş duruyor ama umarım görevler dolu olurlar yani içi boş olmaz.
Yani benim de çok beklentim yok ancak Valhalla yi iyi yapınca bir umutlandim açıkçası. Bir de Far Cry 6 yapımcıları şöyle dedi: "Far Cry 6 dolu dolu bir oyun olacak. Her yeni bölgeye girdiğinizde başka bir ülke kesfedermis gibi olacaksınız" Yalnız bu bile beni heyecanlandirmadi çünkü bunu diyen Ubisoft. Bunu rockstar falan dese yerimde duramam.

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,391
İsim
berk
Birkaç dakika önce Far cry 5 i bitirdim. Ve oyun çok hoşuma gitti. Ve indirime girince yen bir far cry almaya karar verdim. Far cry new dawn indirimde 49.75, Far cry Primal ise 45 TL oluyor
New dawn dlc gibi bir şey. FarCry 5 in sonrasını anlatıyor.

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Yani benim de çok beklentim yok ancak Valhalla yi iyi yapınca bir umutlandim açıkçası. Bir de Far Cry 6 yapımcıları şöyle dedi: "Far Cry 6 dolu dolu bir oyun olacak. Her yeni bölgeye girdiğinizde başka bir ülke kesfedermis gibi olacaksınız" Yalnız bu bile beni heyecanlandirmadi çünkü bunu diyen Ubisoft. Bunu rockstar falan dese yerimde duramam.
Bu kelimeyi "Far Cry 6 dolu dolu bir oyun olacak. Her yeni bölgeye girdiğinizde başka bir ülke kesfedermis gibi olacaksınız" daha önce çok firma sarfetti Ubi de dahil o yüzde artık beni heycanlandırmıyor Sadece 2 firmanın sözüne itibar ederim bu zamandan sonra RSG Ve CDPR

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Bu kelimeyi "Far Cry 6 dolu dolu bir oyun olacak. Her yeni bölgeye girdiğinizde başka bir ülke kesfedermis gibi olacaksınız" daha önce çok firma sarfetti Ubi de dahil o yüzde artık beni heycanlandırmıyor Sadece 2 firmanın sözüne itibar ederim bu zamandan sonra RSG Ve CDPR
CDPR en son fena patladı. artık güven kalmadı muhtemelen onlara.

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,025
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Bu kelimeyi "Far Cry 6 dolu dolu bir oyun olacak. Her yeni bölgeye girdiğinizde başka bir ülke kesfedermis gibi olacaksınız" daha önce çok firma sarfetti Ubi de dahil o yüzde nartık beni heycanlandırmıyor Sadece 2 firmanın sözüne itibar ederim bu zamandan sonra RSG Ve CDPR
Sen ve ben.

IMG_20210607_163421.jpg

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
ben hatalarından ders aldıklarına inanıyorum ve ellerinden geleni yapıp oyunu toparlıyorlar.
İstedikleri kadar toparlasınlar. oyuncular bi kere gıcık oldu. diğer oyunlarında kusursuz bir cilalama yapmalılar.

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
İstedikleri kadar toparlasınlar. oyuncular bi kere gıcık oldu. diğer oyunlarında kusursuz bir cilalama yapmalılar.
sevmeyen olabilir ama seven milyonlar var gıcık olmaları bir gün geri dönmüycekleri anlamına gelmez. ve oyun ufak tefek bagları haricinde mükemmel.

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
sevmeyen olabilir ama seven milyonlar var gıcık olmaları bir gün geri dönmüycekleri anlamına gelmez. ve oyun ufak tefek bagları haricinde mükemmel.
ufak tefek bug mu?

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
eski videoları atma ilk çıkış dönemine ait bunlar şu anda bu kadar yok 1.3 ile de büyük oranda düzelticekler.
Oyun halen sıkıntılı.
daha PS4 ve Xbox One'den adam edilcek bu oyun. Çok işi var CDPR'in.

Top Bottom