Neler Yeni

Fare takılma sorunu asus gladius 3

okankygsz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Okan kaygısız
Merhabalar uzun zamandır farem masaüstünde veyahut oyunlarda kaydırma hareketinde takılma yapıyor.Videosunu youtube linki olarak bırakıyorum yardımcı olabilecekler varsa çok memnun olurum çünkü artık fps tarzı oyunlar oynamaktan sıkılmaya başladım sırf takıldığı için
mousepad ucuz bir şey markasız ama önceden böyle yapmıyordu.
Fare asus gladius wireles 3
foruma yükleyeceğim diye kaliteyi 720p ye düşürmüştüm.Eğer belli olmuyorsa kalitesini arttırırım videonun

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Burhan Bey
Merhaba, sürekli mi bu şekilde yoksa ara ara mı oluyor? Video da epey can sıkıcı bir durum gibi görünüyor. Farklı bir USB porta bağlayıp denediniz mi?

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,064
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
sorun amd de olabilir, farklı bi mouse varsa onu da test eder misin

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Burhan Bey
Asus un ArmouryCrate yazılımı üzerinde mouse ait güncelleme olup olmadığını da kontrol edin. Mouse güzel bir model, arıza yapmış olacağını zannetmiyorum. Bütün driverlarını kaldırıp yeniden tanıtmayı deneyin.

okankygsz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Okan kaygısız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba, sürekli mi bu şekilde yoksa ara ara mı oluyor? Video da epey can sıkıcı bir durum gibi görünüyor. Farklı bir USB porta bağlayıp denediniz mi?
Her fareyi oynattığımda yaşamıyorum bazı yerlerde düzeliyor ama bazen tekrar takılıyor birde ekranın farklı yerlerinde takılıyor.Video da ki takılma yeri şans eseri orası denk geldi
sorun amd de olabilir, farklı bi mouse varsa onu da test eder misin
Başka bir mouse yok malesef
Asus un ArmouryCrate yazılımı üzerinde mouse ait güncelleme olup olmadığını da kontrol edin. Mouse güzel bir model, arıza yapmış olacağını zannetmiyorum. Bütün driverlarını kaldırıp yeniden tanıtmayı deneyin.
Evet onu arada bir kontrol ediyorum ama tamamen kaldırıp tekrar nasıl yükleyebilirim o konuda bilgim yok malesef

Transcontinental

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Mahir
Her fareyi oynattığımda yaşamıyorum bazı yerlerde düzeliyor ama bazen tekrar takılıyor birde ekranın farklı yerlerinde takılıyor.Video da ki takılma yeri şans eseri orası denk geldi

Başka bir mouse yok malesef

Evet onu arada bir kontrol ediyorum ama tamamen kaldırıp tekrar nasıl yükleyebilirim o konuda bilgim yok malesef
Bu sayfada tümünü göre tıkla. Biraz aşağıda " Armory Crate Uninstall Tool " var. Bu program ile kaldır uygulamayı. Sonra tekrar yükleyebilirsin.

En İyi Cevap
3
Dongle'ı daha yakına koyup dener misiniz?

okankygsz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Okan kaygısız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dongle'ı daha yakına koyup dener misiniz?
Bilgisayar kasası arkamda yani 5-6 karış mesafe var
Bu sayfada tümünü göre tıkla. Biraz aşağıda " Armory Crate Uninstall Tool " var. Bu program ile kaldır uygulamayı. Sonra tekrar yükleyebilirsin.
Ekran kartı,anakart yazılımları da silinmiş olacak galiba onlarda sorun yaratmaz değil mi?

En İyi Cevap
3
Bilgisayar kasası arkamda yani 5-6 karış mesafe var

Ekran kartı,anakart yazılımları da silinmiş olacak galiba onlarda sorun yaratmaz değil mi?
Onu masanın üstüne uzatma kablosu ile alıp dener misiniz?

okankygsz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Okan kaygısız
Top Bottom