Neler Yeni

Yardım FC 24 OYUNDAN ATMA SORUNU

bariskaratas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
510
İsim
Barış
FC 24 te ultimate team hariç bir moda girdiğimde maç başlarken oyundan atıyor pro clubs giriyorum tam maça geçicez oyundan atıyor. Arkadaşlarla pro club girmeyi deniyorum ilk başta discordda ne ses geliyo ne ses gidiyor sonrasında oyundan atıyor. Discord açık olmadan girmeyi de denedim yine atıyor. Ne alaka anlamadım fifa oynarken discordun sesi neden gitsin hadi onu geçtim ultimate team hariç neden atıyor??
NOT: oyun EA PLAY PRO ile pc de oynanmaktadır

Syriux

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Ahmet Cebeci
FC 24 te ultimate team hariç bir moda girdiğimde maç başlarken oyundan atıyor pro clubs giriyorum tam maça geçicez oyundan atıyor. Arkadaşlarla pro club girmeyi deniyorum ilk başta discordda ne ses geliyo ne ses gidiyor sonrasında oyundan atıyor. Discord açık olmadan girmeyi de denedim yine atıyor. Ne alaka anlamadım fifa oynarken discordun sesi neden gitsin hadi onu geçtim ultimate team hariç neden atıyor??
çözebildin mi

bariskaratas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
510
İsim
Barış
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Kaann2606

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kaan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kral aynı sorun bende de vardı anticheati sil geri yükle düzeliyor

bariskaratas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
510
İsim
Barış
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Top Bottom