Neler Yeni

Hayatımda Gördüğüm En Kötü Oyun

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,356
İsim
Çağatay
Kullandığının modeli söyleyebilir misin hocam bakayım bi teşekkür ederim
Asus tuf ax-5400 kullanıyorum. Router cihaz bu. Asusun firmware yüklenebilen modellerinden seçip alabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Lagofast ne işe yarıyor
Konumunu sanal olarak taşıyor ve ping değerini biraz düşürüyor ama öyle aman aman etki etmiyor. 52 ise 48 oluyor.

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Sana %100 katılıyorum. Dün canıma tak etti sildim fifa 24ü. Bu ne ya böyle. Oyun iyice pese döndü yetmedi momentum var. Sırf gold kartlı rakip oyundan bıkmasın diye momrntumun kralını açıyor. Al gold oyuncu çömez senin oyunvun olsun ben bıraktım.

yilmazss0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Tarık Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
Sana %100 katılıyorum. Dün canıma tak etti sildim fifa 24ü. Bu ne ya böyle. Oyun iyice pese döndü yetmedi momentum var. Sırf gold kartlı rakip oyundan bıkmasın diye momrntumun kralını açıyor. Al gold oyuncu çömez senin oyunvun olsun ben bıraktım.
Bende bırakıyorum ama geri dönüyorum her seferinde çünkü başka oynayacak futbol oyunu yok. Pes 21 yükleyip mod kurup oynayasım var.

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
523
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Daha önce valoranta girilmemiş gibi

The Semih

80+ Silver
Arkadaşlar başlıktanda anladığınız üzere milyon dolarlık belki de milyar dolarlık şirket olup oyunun optimizasyon problemini server problemlerini oyunun p2w olmasını hiçbir şekilde iplemeyen dümenden değişikliklerle aynı oyunu her sene ısıtıp ısıtıp önümüze koyan EA Sports (EA FC 24 ) oldukça kötü. Bu oyunu ofline olarak yani kariyer vs. olarak oynayan arkadaşların bu oyundan pek şikayetçi değil ancak ultimate team oynayanlar veya pro clubs oynayanlar bu oyundan oldukça şikayetçi. Ben de dahil. Nasıl başarıyorlar anlamıyorum geçen sene FIFA 23 optimizasyon problemliydi bu sene de aynı. Oyunun futbolla gram alakası yok. İsterse kazanırsın istemezse kaybedersin. Rivalsta rank atlamak için son maçını hiçbir şekilde vermez niye sen daha çok oyna diye. Paketlerden iyi oyuncu atmaz neden sen daha fazla oyna diye. Bu oyunun bu kadar kötü olmasının tek sebebi oyuncuların bu oyundan şikayetçi olmamasıdır. Çünkü artık oyunu e spor oyunu yapacaz diye iyice çocuk oyununa çevirdiler. Oyunun Türkiyede 2000TL Olması neyse de oyunun 60 70 dolar edicek bir yanı yok. Çünkü aynı oyun. Kafa dağıtalım diye giriyoruz sinir küpüne dönüyoruz.
FIFA hypermotion özelliği oyunu bozdu, En iyi FIFA hala 15-16-17 dir sonrasında oyun Arcadeleşti fizik motoru script oldu eskisi gibi rastgele şeyler olmuyor şutlar bile kodlu hep aynı şekilde goller oluyor.

FIFA 20 den sonra bozulduğunu herkes farkında zaten eski oyunlara oynayınca farkı net görüyoruz.

yilmazss0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Tarık Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
FIFA hypermotion özelliği oyunu bozdu, En iyi FIFA hala 15-16-17 dir sonrasında oyun Arcadeleşti fizik motoru script oldu eskisi gibi rastgele şeyler olmuyor şutlar bile kodlu hep aynı şekilde goller oluyor.

FIFA 20 den sonra bozulduğunu herkes farkında zaten eski oyunlara oynayınca farkı net görüyoruz.
Sorun oynayış değil ki dostum oyunun çocuk oyunu momentum kadın futbolcuların boostlanması gibi saçma özelliklerle dolu. Yıllardır optimizasyon çözülmüyor serverler sürekli çöküyor ben anlamış değilim bu oyunu

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,703
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Arkadaşlar başlıktanda anladığınız üzere milyon dolarlık belki de milyar dolarlık şirket olup oyunun optimizasyon problemini server problemlerini oyunun p2w olmasını hiçbir şekilde iplemeyen dümenden değişikliklerle aynı oyunu her sene ısıtıp ısıtıp önümüze koyan EA Sports (EA FC 24 ) oldukça kötü. Bu oyunu ofline olarak yani kariyer vs. olarak oynayan arkadaşların bu oyundan pek şikayetçi değil ancak ultimate team oynayanlar veya pro clubs oynayanlar bu oyundan oldukça şikayetçi. Ben de dahil. Nasıl başarıyorlar anlamıyorum geçen sene FIFA 23 optimizasyon problemliydi bu sene de aynı. Oyunun futbolla gram alakası yok. İsterse kazanırsın istemezse kaybedersin. Rivalsta rank atlamak için son maçını hiçbir şekilde vermez niye sen daha çok oyna diye. Paketlerden iyi oyuncu atmaz neden sen daha fazla oyna diye. Bu oyunun bu kadar kötü olmasının tek sebebi oyuncuların bu oyundan şikayetçi olmamasıdır. Çünkü artık oyunu e spor oyunu yapacaz diye iyice çocuk oyununa çevirdiler. Oyunun Türkiyede 2000TL Olması neyse de oyunun 60 70 dolar edicek bir yanı yok. Çünkü aynı oyun. Kafa dağıtalım diye giriyoruz sinir küpüne dönüyoruz.
Arkadaşlar ile vs atmak için %50 indirime girince alırım ben sadece .dd

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
ada yalın
EA ne zaman problemsiz sorunsuz bir oyun çıkardı ki. Hatta çoğu oyunundaki problemleri çözmeye uğraşmıyorlar bile.

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,219
İsim
Kaan
ben genelde kariyer de iyi olursa alıyordum ama bu sene kariyeri sevmedim o yüzden almadım iyi ki almamışım.

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,246
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Dostum o oyun yıllardır bozuk zaten. Rakibi olmadığı için tabiri caizse at koşturuyor piyasada. Sözde futbol simülasyonu ancak oynadığın şeyin futbolla alakası yok. 10 yıl önce futbol oyunlarından aldığım keyifle şuan aldığım keyif kıyaslanamaz bile malesef.

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Yaman Kurşun
EA FC 2024 ' te oyuna girmeme sorununu çözebilen var mı ? konu açtım ama kimse yardımcı olmadı iade etmekte istemiyorum kuzenler geldiğinde filan maç atarız diye. Epic'ten almıştım.

jımalya

80+ Bronze
Online oyunlardan olabildiğince uzaklaştım ben artık bi lolüm var şuanda :D onun harici online oyunların birçoğunu bıraktım
LoL cok guzel oyun 7 yildir zevkle oynuyorum umarim sende nice seneler oynarsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,816
Üyeler
149,990
Son üye
Lexirwtt
Top Bottom