Neler Yeni

FC24 Aldım Ama Açılmıyor Yardım

arwadyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
furkan
zaten hocam arkadaşa aynı oldan diğer konudada belirtim açsan bile 720p low fsr performansta 50-60fps açılır diye dedim arkadaş açmamış sanırım ama yinede yardımcı olucam
Mesaj otomatik birleştirildi:

konu sahibi arkadaş dediğim ayarlarda muhtemelen 50 fps alrsın ama yinede yardım edeceğim oyunu başlat arka planda görev yöneticisi açık olsun oyun açılma ekrnaı geldiğinde ordan görev yöneticisinde fc 24 e gel dosya konumunu aç de ordan dosya konumunu kopyala sanırım win 10 kulanıyosunuz sonra oyunda çıkın masaüstene gelin görüntü ayarları diyin sonrada biraz aşağıdan grafik ayarları ordan uygulama ekle diyip dosya konumuna yapıştırın ordan seçin fc 24 ü yüksek performansta gtx 960m yazar tekrar girin açılırsa açılır @Mehmet Yılmaz doğrumudur hocam?
reisim aynı dediğin gibi denedim Mehmet beyde demişti lakin bir sonuç alamadım

Bak Windows 10'da düzgün çalışmama olasılığı yüksek.
hocam win11 yapsam varmı şansımız yeterki açsın

Shourd

80+ Silver
reisim aynı dediğin gibi denedim Mehmet beyde demişti lakin bir sonuç alamadım

hocam win11 yapsam varmı şansımız yeterki açsın
hocam win 11 de hiç açmaz win 11 daha ağır win 10dan win 7 home 32bit de fln belki oda zor denemeye değmez bence

arwadyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
furkan
hocam win 11 de hiç açmaz win 11 daha ağır win 10dan win 7 home 32bit de fln belki oda zor denemeye değmez bence
hocam yeterki açsın içimdeki fifa hevesi yakıp kül ediyor içimi yeterki bir ihtimalim olsun,hocam ama anlamadığım sistem idare eder bir biçimde ama nasıl açmaz bi 30 fps açsa bile kafi

Shourd

80+ Silver
hocam yeterki açsın içimdeki fifa hevesi yakıp kül ediyor içimi yeterki bir ihtimalim olsun,hocam ama anlamadığım sistem idare eder bir biçimde ama nasıl açmaz bi 30 fps açsa bile kafi
yo yo şaka yaptım deneme bie bence win 7 yi desteklemiyor sistem gereksinimlerine baktım min win 10 istiyor

arwadyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
furkan
yo yo şaka yaptım deneme bie bence win 7 yi desteklemiyor sistem gereksinimlerine baktım min win 10 istiyor
sağlık olsun reisim yapacak bir şey yok gibi gözüküyor sizlere de çok teşekkür ediyorum ilgi ve alaka için

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
987,667
Üyeler
156,191
Son üye
sdgshbxcvx
Top Bottom