Neler Yeni

Fen lisesimi yoksa meslek lisesimi?

JATDAV

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,475
İsim
Jatdav
Instagram
Jatdav#7081
Steam
https://steamcommunity.com/id/bfjatdav/
Yazılım istediğim için kaldırmak zorundayım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir şey soracağım anadolu da 2. dil varmı almanca gibi?
Şu an dil okuyorum ve Almanca öğretiliyor AAAA
Hoş değil, dil öğrenmek için kendin çalışmalısın verilen eğitim 12. Sınıfa kadar A2.2'e kadar çıkıyor. Dil seçmediğin sürece.

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,480
İsim
Adem
Yazılım istediğim için kaldırmak zorundayım.

Bir şey soracağım anadolu da 2. dil varmı almanca gibi?
Benim gittiğim anadoluda vardı.
Meslek lisesine giden olan insanların %90 95 kısmı ders çalışmayan insanlar olduğu için hocalar ona göre davranıyor.
Dersleri kaynatmak için canlarını atan insanların olduğu sınıf,anadoludan meslek lisesine geçen biri olarak diyorum iyi düşün.

112ATT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Burakhan
Ben bir şekilde para kazandım hayatım iyiydi SEO ve web site işleri yaptım ama özel hastanelerde sürünen arkadaşlarım atanamayan iş bulamayıp intihar eden arkadaşım var

İntel Xeon

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Meslek lisesine giden olan insanların %90 95 kısmı ders çalışmayan insanlar olduğu için hocalar ona göre davranıyor.
Dersleri kaynatmak için canlarını atan insanların olduğu sınıf,anadoludan meslek lisesine geçen biri olarak diyorum iyi düşün.
Bilisim de öyle bir şey yokmus bu sene galiba hep 80-84 puan arası öğrenciler gitmis meslek lisesine.

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Bursa da fen lisesine gitcek kadar derslerde iyiysen git bence ama önemli olan hayalin yazılımcı olup keyif almak varken neden mühendis olup zorla çalısasın.

evet var ama meslek lisesinde yok.
Aslında en iyisi anadoluda 2. dili almanca seçmek ve kursuna gidip almanca öğrenmek almanyaya gidip yazılım mühendisi olmak.

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Hiç sevmem öyle insanları çok düzeni seven birisi olarak nefret ederim.

İntel Xeon

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Aslında en iyisi anadoluda 2. dili almanca seçmek ve kursuna gidip almanca öğrenmek almanyaya gidip yazılım mühendisi olmak.
almanca öğrenmesi daha kolay bence yazılım mühendisi türkiyede bile ortalama 10k+ aliyor bir aylık maaş ile girersin almanca kursuna öğrenir almanyaya kolayca girersin almanyaya en kolay yazılımcılar giriyor diye biliyorum

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
almanca öğrenmesi daha kolay bence yazılım mühendisi türkiyede bile ortalama 10k+ aliyor bir aylık maaş ile girersin almanca kursuna öğrenir almanyaya kolayca girersin almanyaya en kolay yazılımcılar giriyor diye biliyorum
Almanca öğrenmesi daha zor bir dil.
Anadolu Lisesinde okuyup Almanca gören birisi olarak söylüyorum.

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Ama en kötü olay almanyada akraba yok yani baya bi para biriktirmem gerekiyor.

Top Bottom