Neler Yeni

★ Fenerbahçe 5 yıldız meselesinde haklı mı ?

serwintes

80+ Gold
Alıntıyı görüntüle

Bu yıldız meselesi doğrumu, süper ligde en çok mızmızlanan takımın 3 yıldız yerine 5 yıldız mı takması gerekiyor ?

- Galatasaray 24 Şampiyonluk 4 yıldız.
- Fenerbahçe 19 şampiyonluk 3 yıldız.
- Beşiktaş 16 şampiyonluk 3 yıldız.

Fenerbahçe 19 değil 28 kupamız var diyerek logosuna 5 yıldız basmış ne kadar mantıklı ?

Bence 10 şampiyonlukta 1 yıldız verilmeli Türkiyede bu yıldız kurallarıda çok absürt.

( HAKARET ETMEDEN KONUŞALIM ! )
haklı ama sacma yani 3 4 sene üst üste şampiyon olsak öyle desek okey de sampiyon olamayip deyince komik oluyo

Felixx

80+
Bir fenerli olarak söylüyorum. bu 5 yıldız olayı ali koç un 10 yıldır şampiyon olamadığımız için hedef saptırmasıdır 5 yıldız falan umrunda değil.
10 senedir şampiyon olamıyoruz büyük takım değiliz artık. Geçmişimizde şike yaptık küme düşürlmediğimiz için sevineceğimiz yerde yıldız olayını kovalamamalıyız.

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
5 az, bence logonun etrafı tamamen yıldız olmalı. Her yıl bir yıldız eklesinler. Şuanda 2024 yılındayız. 24 yıldız olmalı. Ama isterlerse uzaydan yıldız indirip logoya eklesinler. Bazı gerçekler değişmez.

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
İbrahim Toglu
Doğru logo kullanımı için tşk.

şahin doğan

80+ Platinum
2008'de falan arka mahalle ile turnuva yapıp kazanmıştık. Kabul ederlerse bu turnuva kazananına verilen yıldızı bağışlamak ve 6 yıldız yapmak istiyorum. Başarısızlıklara bir bahane daha eklenir.

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Galatasaray taraftarı olarak ben de müdahil olayım :)
İsterlerse FB 10 tane yıldız taksın yemin ederim umrumda değil. Eski başarılar için bu kadar çok konuşulmasını doğru bulmuyorum.
Aynı şekilde Galatasaray ın hala 2000 senesinde kazandığı Uefa kupasını savunduğu gibi. Evet Erkekler Futbol da Avrupa en büyük başarıyı Galatasaray yaptı ama artık bir önemi olmamalı.
Voleybol Kadınlarda, Basketbol Erkekler ve Kadınlarda Avrupa da yıllardır Fenerbahçe,Vakıfbank, Anadolu Efes kupa alıyor. Bence bunlarla övünmeliyiz. En azından istikrarlı bir şekilde başarı geliyor oralarda. Ama Futbol da başarıda çok zorlanıyoruz.
Mesela bu sene Fenerbahçe'nin kadrosu Olympiakostan kötü müydü elendi?
Galatasaray'ın kadrosu? Zaha, Tete yi aldık, çalım attık diye sevinmek de neyin nesi? 2 si de patladı. Hatta Ndombele yi say.
Gatasaray da Fenerbahçe de bu ülkenin en çok taraftara sahip 2 güzide kulübüdür. Ailelerimizde her takımdan insan var. Neden bazılarının galeyanına gelip kutuplaşıyoruz?
Bence amaç, ülkemiz takımlarının Avrupa da başarı sağlaması ve Türk bayrağının dalgalanması olması lazım.
Senin şu kadar yıldızın var benim bu kadar var gibi saçma sapan şeylerle kendimizi avutacağımıza nasıl başarı sağlayabiliriz diye düşünmesi lazım yöneticilerin

Çok uzattım. Ben 2018 de FB Kongresinde Ali Koç un seçilmesine çok sevinmiştim. Efendi, bilgili ve prezentabl birisi. FB ye yakışır demiştim ama geldiğinden beri her başarısızlıkta herkese salça olan, asla kendisine ve soyadına yakışmayan şeyler yapıyor. Sezona 4/4 kupa hedefiyle başlayıp, muhtemelen GS kaybetmezse 4 te 0 ile bitirecek. Sorumlusu kim ? Bence hem donanım olarak İsmail Kartal hem de her ortamda ortamı geren Ali Koç derim.
Artık böyle insanların sadece Ali Koç için demiyorum ortamı geren, futbola siyaset bulaştıran, kendi çıkarları için kullanan, insanları tahrik edip, kutuplaştıran herkesin kulüp farketmeksizin uzaklaşması lazım. Bunu da yapacak olan taraftardır.

ibrahimua

80+ Bronze
Galatasaray taraftarı olarak ben de müdahil olayım :)
İsterlerse FB 10 tane yıldız taksın yemin ederim umrumda değil. Eski başarılar için bu kadar çok konuşulmasını doğru bulmuyorum.
Aynı şekilde Galatasaray ın hala 2000 senesinde kazandığı Uefa kupasını savunduğu gibi. Evet Erkekler Futbol da Avrupa en büyük başarıyı Galatasaray yaptı ama artık bir önemi olmamalı.
Voleybol Kadınlarda, Basketbol Erkekler ve Kadınlarda Avrupa da yıllardır Fenerbahçe,Vakıfbank, Anadolu Efes kupa alıyor. Bence bunlarla övünmeliyiz. En azından istikrarlı bir şekilde başarı geliyor oralarda. Ama Futbol da başarıda çok zorlanıyoruz.
Mesela bu sene Fenerbahçe'nin kadrosu Olympiakostan kötü müydü elendi?
Galatasaray'ın kadrosu? Zaha, Tete yi aldık, çalım attık diye sevinmek de neyin nesi? 2 si de patladı. Hatta Ndombele yi say.
Gatasaray da Fenerbahçe de bu ülkenin en çok taraftara sahip 2 güzide kulübüdür. Ailelerimizde her takımdan insan var. Neden bazılarının galeyanına gelip kutuplaşıyoruz?
Bence amaç, ülkemiz takımlarının Avrupa da başarı sağlaması ve Türk bayrağının dalgalanması olması lazım.
Senin şu kadar yıldızın var benim bu kadar var gibi saçma sapan şeylerle kendimizi avutacağımıza nasıl başarı sağlayabiliriz diye düşünmesi lazım yöneticilerin

Çok uzattım. Ben 2018 de FB Kongresinde Ali Koç un seçilmesine çok sevinmiştim. Efendi, bilgili ve prezentabl birisi. FB ye yakışır demiştim ama geldiğinden beri her başarısızlıkta herkese salça olan, asla kendisine ve soyadına yakışmayan şeyler yapıyor. Sezona 4/4 kupa hedefiyle başlayıp, muhtemelen GS kaybetmezse 4 te 0 ile bitirecek. Sorumlusu kim ? Bence hem donanım olarak İsmail Kartal hem de her ortamda ortamı geren Ali Koç derim.
Artık böyle insanların sadece Ali Koç için demiyorum ortamı geren, futbola siyaset bulaştıran, kendi çıkarları için kullanan, insanları tahrik edip, kutuplaştıran herkesin kulüp farketmeksizin uzaklaşması lazım. Bunu da yapacak olan taraftardır.
Futboldan uzaklaşması gerekenler tam liste ;
Ali koç
Rasim ozan kütahyalı
(Ekleme yapabilirsiniz)

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Alıntıyı görüntüle

Bu yıldız meselesi doğrumu, süper ligde en çok mızmızlanan takımın 3 yıldız yerine 5 yıldız mı takması gerekiyor ?

- Galatasaray 24 Şampiyonluk 4 yıldız.
- Fenerbahçe 19 şampiyonluk 3 yıldız.
- Beşiktaş 16 şampiyonluk 3 yıldız.

Fenerbahçe 19 değil 28 kupamız var diyerek logosuna 5 yıldız basmış ne kadar mantıklı ?

Bence 10 şampiyonlukta 1 yıldız verilmeli Türkiyede bu yıldız kurallarıda çok absürt.

( HAKARET ETMEDEN KONUŞALIM ! )
Beşiktaş' ın 1959 öncesi 2 şampiyonluğunun sayıldığını ve böylece 3 yıldız olduğunu düşünürsek Fenerbahçe' ninde 1959 öncesi 9 şampiyonluğu sayılmalı ve Fenerbahçe 5 yıldız olmalı. Eğer Fenerbahçe' nin o şampiyonlukları sayılmıyorsa Beşiktaş' ın 1959 öncesi 2 şampiyonluğu sayılmamalı ve Beşiktaş 2 yıldıza düşürülmeli.

Son düzenleme:

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,558
İsim
uwu
saçma futboldan pek anlamam ama her maç kaybettiğinde şike var yada her maç sonunda toprak sahada oynanmış hakemi yoldan çevirilmiş olan maçları sayarlarsa kağan kazgan dan farkı olmaz
1714823415918.png

Top Bottom