Neler Yeni

FENERBAHÇE - Ads maçı hakkında düşünceleriniz

orhaneneskaratas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Orhan Enes Karataş
Gs - Alanya maçında bizde hakem hatasından yanarken kimsenin sesi çıkmıyor. Herkes oyna devam ağlama vs. diyip geçiştiriyor, bu günde gs taraftarı aynısını yapıyor. Bunlarıı görmezden gelirseniz sizi de görmezler.
yıllardır bu ligde aynı şeyleri izlediğim için farkındalığım yüksek. kimsenin doğranmasıyla mutlu olmam. benim fenerbahçe kombinem var maçlara gitmiyorum. canım istediğinde gidiyorum artık. adil rekabet olmadığını bildikten sonra hangi gole, neden sevineyim. biliyorum ki bu puan farkını kapatmaya uğraşacaklar. gelip sorsalar 6 puan farkla adil şekilde yönetmelerini isterim ama onlar yine senaryosunu oynatacak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cevap veremeyince hep aynı bahane, çok karşılaştım.
senin bu cevapla çok karşılaşmanın sebebi gerçek bir holigan olman. ama bana zararın dokunmuyor o yüzden nasıl istiyorsan öyle ol umurumda değil kolay gelsin.

ysuflix

80+ Gold
Dostum Galatasaray’ın güzelliği Fenerbahçe olduğu için Fenerbahçe’nin de güzelliği Galatasaray olduğu için ama Fenerbahçe’nin hakemden önce çözmesi gereken daha önemli sorunları var hakem falan bunlar gündem değiştirme işleri Galatasaray ve Fatih Terimi geçtiğimiz senelerde hakemler tek tek doğradı bizi tek başımıza bıraktılar ama biz bugün hızlıca toparlanıp çok şükür şampiyonluğa oynuyoruz büyük takıma bu yakışır. Ben Aziz Yıldırımın o ateşini özledim sevgiler
hay ağzına sağlık abi ya.. Aziz Yıldırımı özlemeyen Fenerli yoktur :') Burak Elmas zamanından çok iyi toparladınız abi gerçekten. Bizde Ali Koç zorladıkça zorluyo.. O içteki sorunlar kaç yıl oldu çözülmüyo ve öyle niyetleri yok gibi. Gündem değiştirmede dediğin gibi doğru ama hakemler harbiden çok kötü maçların gidişhatını değiştiriyolar. buna çok kez gündemde yer verildi çoğu kulüp tarafından. kulüpler birliğinde tüm kulüpler toplanmadan aynı karara varmadan sağlıklı biçimde bunlardan kurtuluş yok gibi.

Ahmet Öztürk

80+ Bronze
07.05 den itibaren izle hocam 7.8 7.10 gibi oluyor pozisyon
Ligde penaltı standartı o kadar değişik ki bir şey diyemiyorum hocam. Hava toplarında böyle pozisyonlar çok oluyor. Batshuayi'nin pozisyon penaltı değilse buna da demem. GS-Sivas maçında Nelsson a yapılan bir müdahale vardı, ona verilmiyorsa buna da verilememeli. Yani anlatmak istediğim penaltı standartı biraz daha ağır darbe hocam.

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,250
İsim
Taha yücel
İlgilendiği Kategoriler
Boş işler
Ligde penaltı standartı o kadar değişik ki bir şey diyemiyorum hocam. Hava toplarında böyle pozisyonlar çok oluyor. Batshuayi'nin pozisyon penaltı değilse buna da demem. GS-Sivas maçında Nelsson a yapılan bir müdahale vardı, ona verilmiyorsa buna da verilememeli. Yani anlatmak istediğim eğer penaltı standartı biraz daha ağır darbe hocam.
knk sorunda orda zaten premier lig de ki faullerle çalınan düdükle burda ki çok farklı ligimiz adı üzerinede süper olduğu için süper hakemleri var o yüzden farklı kurallar dönüyor o yüzden süperligi süperlige göre değerlendirmek daha mantıklı premier de olsa verilmez mesela ama süperligde hemen hemen her bu tür pozisyonlara veriyorlar o yüzden

Ahmet Öztürk

80+ Bronze
knk sorunda orda zaten premier lig de ki faullerle çalınan düdükle burda ki çok farklı ligimiz adı üzerinede süper olduğu için süper hakemleri var o yüzden farklı kurallar dönüyor o yüzden süperligi süperlige göre değerlendirmek daha mantıklı premier de olsa verilmez mesela ama süperligde hemen hemen her bu tür pozisyonlara veriyorlar o yüzden
PL ile kıyaslamıyorum, süper ligde de verilmeyen pozisyonlar var. Sivas - GS maçında Sivasın iptal edilen golü temiz, ama o maç tamamen bunun üzerine konuşuluyor. Halbuki bu pozisyon verilse, maç kopabilir.

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,250
İsim
Taha yücel
İlgilendiği Kategoriler
Boş işler
PL ile kıyaslamıyorum, süper ligde de verilmeyen pozisyonlar var. Sivas - GS maçında Sivasın iptal edilen golü temiz, ama o maç tamamen bunun üzerine konuşuluyor. Halbuki bu pozisyon verilse, maç kopabilir.
knk bunu görmemiştim bende bu direk faul olması lazım batshuayinin pozisyonu gibi güreş yapıyorlar resmen adamı tutmuş indirmiş topsuz alan bide

adamın önüne geçmiş koşmasın diye tutuyor resmen

Ahmet Öztürk

80+ Bronze
knk bunu görmemiştim bende bu direk faul olması lazım batshuayinin pozisyonu gibi güreş yapıyorlar resmen adamı tutmuş indirmiş topsuz alan bide

adamın önüne geçmiş koşmasın diye tutuyor resmen
Doğrudur hocam. Buna verilse Batshuayi ye de verilmesini isterdim. Ama buna verilmeyince Batshuayi ye verilmesi çifte standart olurdu.

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,250
İsim
Taha yücel
İlgilendiği Kategoriler
Boş işler
Doğrudur hocam. Buna verilse Batshuayi ye de verilmesini isterdim. Ama buna verilmeyince Batshuayi ye verilmesi çifte standart olurdu.
ya biz burda konuşuyoz da boşuna konuşuyorz gibi hissediyorum hiç bir şey değişmiyor ki sürekli aynı şeyler ama çözüm yok sıkıldım bu durumdan artık :(

Ben arsenal everton maçını izlicem hafta sonu :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Rick Grimes
Lig de en fazla penaltı alan takımsınız. Tek farklı maçlara gelirsen onlar galibiyet değil mi yani? Çoğunda baskın, iyi bir oyun ortaya koyduk. Lige kötü başlama sebebimiz fikstür dezavantajıydı ve takımın alışma süreciydi. Zor geçen maçların çoğu o dönemde. Kırmızı kart pozisyonlarına bakarsan hepsi doğru kart. Sivas maçından başka maça etki eden GALATASARAY lehine bir karar hatırlamıyorum. Bize göre hava hoş. Ali Koç ne de olsa çıkar bir açıklama yapar koyun gibi kanarsınız, sonra bir daha seçersiniz. Sonra şampiyon olamayınca hakem diye ağlarsınız, alıştık.
Ne yani penaltıyi hakkımızla almak suç mu? Oynadığımız bütün maçların istatistiklerine bakın her zaman rakip ceza sahasında en fazla buluşan biz oluyoruz bunun sonucunda hakkımızla penaltı alıyoruz ayrıca penaltıyi gole çevirip sizin gibi 1 le falan yetinmiyoruz her zaman farklı yenmeye çalışıyoruz ve de yeniyoruz. Siz en başından beri kötü oyun sergilediniz çoğu zaman şansa bala yendiniz ama biz öyle değildik dünya kupasına kadar mükemmel oyunlar sergiledik sonuçlarıda ortada. (Gs yi şu an bilmiyorum bayağıdır maçlarınıza bakmıyorum) Ben en azından sizler gibi değilim doğruya doğru yanlışa yanlış diyebiliyorum objektifim ama sen ve senin gibiler öyle değilsiniz, takımınız için her yalana ortak olursunuz ki şimdide görüyoruz oluyorsunuz. Ayrıca her sene hakem diye ağlayan sizlersiniz ama ne hikmetse şampiyon olanda sizlersiniz. Kendi takımınızı korumak maksadıyla yalana ortak oluyorsunuz ve hak yiyiyorsunuz bunun illaki sonu gelecek ve her şey gün yüzüne çıkacak.

Ahmet Öztürk

80+ Bronze
Ne yani penaltıyi hakkımızla almak suç mu? Oynadığımız bütün maçların istatistiklerine bakın her zaman rakip ceza sahasında en fazla buluşan biz oluyoruz bunun sonucunda hakkımızla penaltı alıyoruz ayrıca penaltıyi gole çevirip sizin gibi 1 le falan yetinmiyoruz her zaman farklı yenmeye çalışıyoruz ve de yeniyoruz. Siz en başından beri kötü oyun sergilediniz çoğu zaman şansa bala yendiniz ama biz öyle değildik dünya kupasına kadar mükemmel oyunlar sergiledik sonuçlarıda ortada. (Gs yi şu an bilmiyorum bayağıdır maçlarınıza bakmıyorum) Ben en azından sizler gibi değilim doğruya doğru yanlışa yanlış diyebiliyorum objektifim ama sen ve senin gibiler öyle değilsiniz, takımınız için her yalana ortak olursunuz ki şimdide görüyoruz oluyorsunuz. Ayrıca her sene hakem diye ağlayan sizlersiniz ama ne hikmetse şampiyon olanda sizlersiniz. Kendi takımınızı korumak maksadıyla yalana ortak oluyorsunuz ve hak yiyiyorsunuz bunun illaki sonu gelecek ve her şey gün yüzüne çıkacak.
Penaltı olayını açan ben değilim, ben arkadaşa cevap verdim.
(Gs yi şu an bilmiyorum bayağıdır maçlarınıza bakmıyorum)
Bayağıdır dan kastın ne kadar süre acaba? 11 maçlık galibiyet serisinde kötü oynadığımızı düşündüğüm maç yok. En kötü maçımız geçen Ümraniye maçıdır, o da takımda rehavet vardı belli ki. Galatasaray'ı artık ne zamandır takip etmiyorsan bu oyunla lider olmak gayet doğal. Sezon başında sürekli olarak hakem tarafından doğranan da bizdik. Trabzon, Alanya, Giresun maçlarını da unutmadık. Bu maçlardaki hakem hataları olmasa fark 6 değildi.

Sametpnrc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
MSP
Lig başında fenerliler konuşmuyor takım oynuyordu lig temizdi fb için, şimdi galatasaray konuşmuyor takım oynuyor lig kirli oldu. Her takım kendi çıkarları için savaşır. Dünya kupasından sonra JJnin milli takım haberleri duyuldu gidecek mi kalacak mı sonra hop fener düştü. Gs tam aksine takım oyununu ve oyuncuları sisteme alıştı yardırdı. Bide ALİ KOÇ'un açıklamalarına dikkat edin ne derse ondan sonra oluyor (bknz: sivas-gs maçı) konuştu hiç açıklanmayan var kayıtları açıklandı ne hikmet ise. He bide suçlu hep sistem oluyor gs içinde fb içinde bjk içinde hiç kendimize bakmıyoruz biz napıyoruz diye. İstatistiklere bakarsak galatasaray açık ara 3.bölgede herkesten üstün. Öyle konuşucam diye boş konuşmayın ne ise o.

Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Rick Grimes
Maçı objektif bir bakış açısıyla yorumlayanlar söyleyeceklerdir ki maçta kesin bir şekilde Fenerbahçe'ye karşı haksızlık yapılmıstır. Kesin bir golleri iptal edilmiş ve penaltısı verilmemiştir.

Sametpnrc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
MSP
Maçı objektif bir bakış açısıyla yorumlayanlar söyleyeceklerdir ki maçta kesin bir şekilde Fenerbahçe'ye karşı haksızlık yapılmıstır. Kesin bir golleri iptal edilmiş ve penaltısı verilmemiştir.
İşte bizde diyoruz ki neden biz bağırırken siz gülüyordunuz? Sizde kötüye kötü deseydiniz bunlar olmazdı. Siz sustuğunuz için biz sustuğumuz için bunlar oluyor.

Top Bottom