Neler Yeni

FENERBAHÇE - Ads maçı hakkında düşünceleriniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Rick Grimes
Penaltı olayını açan ben değilim, ben arkadaşa cevap verdim.

Bayağıdır dan kastın ne kadar süre acaba? 11 maçlık galibiyet serisinde kötü oynadığımızı düşündüğüm maç yok. En kötü maçımız geçen Ümraniye maçıdır, o da takımda rehavet vardı belli ki. Galatasaray'ı artık ne zamandır takip etmiyorsan bu oyunla lider olmak gayet doğal. Sezon başında sürekli olarak hakem tarafından doğranan da bizdik. Trabzon, Alanya, Giresun maçlarını da unutmadık. Bu maçlardaki hakem hataları olmasa fark 6 değildi.
Sen de bizim maçları pek takip etmiyor olsan gerek bizimde oynadığımız çoğu maçta hakem hatası oluyordu ama yinede kazanıyorduk. Türkiye'de hakem her takımın ortak sorunudur ve kesinlikle çözüme kavuşmalıdır.

Ahmet Öztürk

80+ Bronze
Maçı objektif bir bakış açısıyla yorumlayanlar söyleyeceklerdir ki maçta kesin bir şekilde Fenerbahçe'ye karşı haksızlık yapılmıstır. Kesin bir golleri iptal edilmiş ve penaltısı verilmemiştir.
Lig başında biz hakemleri konuşurken sizin durum iyiydi tabi, sesiniz çıkmıyordu. O zaman destek çıksanız durum aynı olmazdı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sen de bizim maçları pek takip etmiyor olsan gerek bizimde oynadığımız çoğu maçta hakem hatası oluyordu ama yinede kazanıyorduk. Türkiye'de hakem her takımın ortak sorunudur ve kesinlikle çözüme kavuşmalıdır.
Evet, ilk haftalarda çok takip etmiyordum. Kendi derdimiz başımızdan aşkındı. Aleyhimize verilen kararlar skora direkt etki eden hatalardı. Ama doğru söylüyorsun, hakemi de yenmemiz gerekiyordu. O zamanlar takım oturmamıştı ve sürekli deplasmana gidiyorduk. Oyun kötü olduğu için bir şey yapamıyorduk.

Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Rick Grimes
İşte bizde diyoruz ki neden biz bağırırken siz gülüyordunuz? Sizde kötüye kötü deseydiniz bunlar olmazdı. Siz sustuğunuz için biz sustuğumuz için bunlar oluyor.
Söylediğim gibi ben kendi adıma doğruya doğru yanlışa yanlış diyorum. Sizler hakem hatasından yenildiğinizde orada hata olduğunu kendimce vurguluyordum. Ama sadece benim söylememle olmuyor ki herkesin söylemesi ve kesin bir şekilde karşı çıkması gerekiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Rick Grimes
Lig başında biz hakemleri konuşurken sizin durum iyiydi tabi, sesiniz çıkmıyordu. O zaman destek çıksanız durum aynı olmazdı.

Evet, ilk haftalarda çok takip etmiyordum. Kendi derdimiz başımızdan aşkındı. Aleyhimize verilen kararlar skora direkt etki eden hatalardı. Ama doğru söylüyorsun, hakemi de yenmemiz gerekiyordu. O zamanlar takım oturmamıştı ve sürekli deplasmana gidiyorduk. Oyun kötü olduğu için bir şey yapamıyorduk.
Üstteki mesaja ithafen: Bu durum sadece bizler için geçerli değil ki. Bu duruma siz ve diğerleride dahil. İyi durumda olan zaten hiç karşı çıkmaz bu bir gerçek. Ama böyle olmaması lazım iyi olanda kötü olanda haksılığa uğrayanda uğramayanda karşı çıkacak ki böyle şeyler bir daha yaşanmasın.

Sametpnrc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
MSP
Üstteki mesaja ithafen: Bu durum sadece bizler için geçerli değil ki. Bu duruma siz ve diğerleride dahil. İyi durumda olan zaten hiç karşı çıkmaz bu bir gerçek. Ama böyle olmaması lazım iyi olanda kötü olanda haksılığa uğrayanda uğramayanda karşı çıkacak ku böyle şeyler bir daha yaşanmasın.
Aynı şeyleri düşünüp söylüyoruz ama bunu herkes anlamıyor ya da işine gelmiyor.

NightWish2434

80+ Silver
son dk arda güler frikikten çakacaktı maç bitecekti ya

yani bakın hiç konuşmaya da gerek yok okey hatalı kararlar var ama rakibe de var altay bugün iyiydi
ama altayın eline aldığı topta kırmızı görmesi lazımdı maçı izlerken pozisyonda dedim lan kırmızı görmeyiz umarım diye görmedik
Kırmızı değildi ağır çekimde izle topa değdiğinde top çizgiyi geçiyor. Onyekuruda Altay topu attıktan sonra Altay'ın eline vuruyor

Fenerbahçe ligden çekilmeli artık o zaman tff nasılda gelip yalvaracaklar görün
Umarım çekilir

Aynı hakem gs alanya maçı yöneten ali palabık :) fenerliler boşuna ağlamasın maçı stadta izledik her iki takima da eyyamlik yaptı
E be kardeşim bu arda kardeşler bizi katlediyor onu konuşalım o zaman Sivas maçı Giresun maçı

tarihin en temiz maçı
Ivan bebeğin maçından sonra

Sübhanallah ilk defa doğru konuşan FB taraftarı. Altay'ın faulu en az kartlikti zaten boş boş itiraz ediyo bide kart görmeye çok razı
Kartlık bir şey yok.

hoca hala irfan mert hakan ile oynasın
BU TAKIM BİLE ALIYORDU ADANA DENEN KÜÇÜK TAKIMI

Ali koç başkanım haklıdır

Alıntıyı görüntüle
Birde yangın yerine çevirelimde görün isterseniz.

Son düzenleme:

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,005
İsim
Lokman Doğan

NightWish2434

80+ Silver
Kuyruk acınız var haklısınız:)

Tarihin en kirli takımı. 10 yıldır futbolda bir başarınız yok hâlâ ağlıyorsunuz
Evet 10 yıldır başarımız yok ve hala Süper ligin en iyi en şanlı takımıyız :) bizim hileyle hurdayla işimiz yok elhamdülillah.

chevalier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
420
İsim
helsinki
Düşüncem: Şampiyon Galatasaray. :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Oğuzhan Arıkan
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar bileşenleri yazılım ve coding.
Steam
🗡𝓭𝓪𝓖𝓖𝓮𝓻🗡
Sübhanallah ilk defa doğru konuşan FB taraftarı. Altay'ın faulu en az kartlikti zaten boş boş itiraz ediyo bide kart görmeye çok razı
Ya bi Sildir Git o yüzden bütün maç yorumcuları SüperLig boyunca böyle skandal bir maç görmedik diyorlar. Bunu yazan FB li arkadaşta maçtan anlamıyor anlaşılan toplasan 10fb maçı bile izlememiştir kesin. Maçı gözüyle izlemiştir diye umuyorum.

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,005
İsim
Lokman Doğan
Ya bi Sildir Git o yüzden bütün maç yorumcuları SüperLig boyunca böyle skandal bir maç görmedik diyorlar. Bunu yazan FB li arkadaşta maçtan anlamıyor anlaşılan toplasan 10fb maçı bile izlememiştir kesin. Maçı gözüyle izlemiştir diye umuyorum.
Hiçbir fbli maci izlemiyor ki anca yorumları görüp sazan gibi atlıyorlar ayrica o küfrü sana yediririm :)

Top Bottom