Neler Yeni

Fenerbahçe Galatasaray biletleri ne zaman tükenir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Deniz Bayram
Selam arkadaşlar. Hayatımda ilk defa bir maça gideceğim. Pazar günü olacak olan derbi için bilet almak istiyorum. Passo web sitesinden alacağım fakat ilk defa alacağım için sormak istedim derbi biletleri söylenildiği gibi saniyesinde tükeniyor mu? Fenerbahçe kartım olduğu için 1 gün önceden bilet alma hakkına sahibim fakat onlar da sınırlı sayıda oluyorlarmış. Konu hakkında bilgisi olan cevaplarsa sevinirim elimi çabuk tutarsam erken açılan biletler için şansım olur mu? Açıldığı saniyede almaya çalışacağım ve birazcık heyecan var.

xspinoza

80+
Sosyal medyada gördüğün 3-5-10 saniyede tükendi mevzuları gerçek. Herkes aynı anda aynı tuşa basıyor :) Bol şanslar. Galatasaray taraftarıyım,umarım güzel bir maç olur. İki takıma da başarılar..

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Deniz Bayram
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sosyal medyada gördüğün 3-5-10 saniyede tükendi mevzuları gerçek. Herkes aynı anda aynı tuşa basıyor :) Bol şanslar. Galatasaray taraftarıyım,umarım güzel bir maç olur. İki takıma da başarılar..
İki takım da çok ateşli vallahi. Maçı alan ligi götürür gibi. Başarılar dilerim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,196
Üyeler
146,658
Son üye
tayoss
Top Bottom