Neler Yeni

Ferrari F430 Hakkında bilgisi olan varmıdır ?

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,320
İsim
Hakanbey
Merhaba arkadaşlar BU araç hakkında bilgisi olan varmıdır ?

Uzun yol yapamaz v.s duyumlar aldımda

Gerçekten böyle bir şey varmı yani şehirler arası gezilmezmi Sorun yaratırmı bunu bilmek istiyorum.

@Denizgezen

Aderal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
732
İsim
Hasan Doruk
Sanki alacaksın boş boş konular açıyorsunuz

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,582
İsim
Oğuzhan Şahin

CarEnthusiast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
Akın Serhan Toğrul
Merhaba arkadaşlar BU araç hakkında bilgisi olan varmıdır ?

Uzun yol yapamaz v.s duyumlar aldımda

Gerçekten böyle bir şey varmı yani şehirler arası gezilmezmi Sorun yaratırmı bunu bilmek istiyorum.

@Denizgezen
Profil resmimden de belli olacağı şekilde öyle büyük bir İtalyan araba hayranlığım yok fakat bildiğim bir şey var ki Ferrari F430 Ferrari'nin en başarılı araçlarından biriydi satış anlamında ki bunun sebeplerinden biri de diğer modeller gibi aşırıya kaçmamasıdır bir hiper Ferrari gibi sürekli bakım istemez yani baya güvenilirdirler ayrıca Spider versiyonu da vardır ki bu arabayı naçizane fikrimce gayet de uzun yola uygun bir araç yapar
Edit:Kendisi Ferrari 360'ın doğrudan selefidir ki en base Ferrari'dir kendisi halen TR'de en çok satılan Ferrari ünvanına da sahip kendisi yanlışım varsa bu konuda düzeltirseniz sevinirim bende gösterin kendinizi Scuderia hayranları :D

imribiy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Hardware, operating systems, overclocking, mountaineering, simracing, motorsports
Steam
imribiy
Twitter
imribiy
Discord
dsc.gg/xos, imribiy#0001
şehir içinde şanzımanı sıkıntı çıkarıyor ısınma sorunları yaşıyordu en son baktığımda. bir zamanlar 400 bin TL bandındaydı bu araçlar o zaman biraz araştırmıştım. o kısmı karıştırmış olabilirsin. uzun yol yapmayacak ferrari mi olur :kekw:

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,700
İsim
Eren Güven
Onun Arabası vaaar güzeel mi güzel" deki araba değil mi o? Hayatımda hiç ferrariye binmedim ama yanılmıyosam doğan kabak un bu modelle ilgili bir videosu vardı ve şanzımanın ısındığını söylüyordu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de sesi f1 sesine çok benziyor diyorlardı

Ben Tümay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
555
İsim
Tümay
Hocam kendim kullanıyorum çok memnunuz ailecek. Bunun dışında 2. araba olarak Mercedes benz S400D aldık, hani ekmek almaya falan giderken biniyoruz oda iş yapıyor. Ferrari'den alacaksanız 2-3 tane alın altı kurtarmaz biz ailecek 4 kişiyiz hepimize 1 tane aldık.

Şaka bir yana alacaksanız kötü Ferrari olmaz bence. Niye uzun yol yapılmasın dünya turuna bile çıkılır.

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,320
İsim
Hakanbey
Hocam kendim kullanıyorum çok memnunuz ailecek. Bunun dışında 2. araba olarak Mercedes benz S400D aldık, hani ekmek almaya falan giderken biniyoruz oda iş yapıyor. Ferrari'den alacaksanız 2-3 tane alın altı kurtarmaz biz ailecek 4 kişiyiz hepimize 1 tane aldık.

Şaka bir yana alacaksanız kötü Ferrari olmaz bence. Niye uzun yol yapılmasın dünya turuna bile çıkılır.
Pandemiden önce yolda kalmis bir Ferrari görmüştüm Fethiye yolunda sorduğumda uzun yola gelmiyor bu araç yüksek sıcaklıktan dolayı motor korumaya almış kendini dediler oyuzden sordum.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Top Bottom