Neler Yeni

🤔 FİAT - Fiyat Güncelliyor! Sizce zam mı geliyor?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5,887
İsim
Burak Karadağ
Merkez Bankası'nın faiz artışları yüzünden kredi faizleri çok yükseldi ve faizlerin artmasından dolayı vatandaşlar kredi çekemez oldu, korkudan yemez artık. Toplam kredi geri ödeme tutarları neredeyse kredi tutarının 2 katını bile geçiyor ve insanların artık nakit para ile alışveriş yapması oldukça zorlaştı bu yüzden nakit ihtiyacından dolayı aracını satılığa çıkaran vatandaşlar ise araç fiyatlarında düşüşe gitti ve araç satış oranı son süreçte düşüş gösterdi hem sıfır hem de 2. el araç fiyatlarında hafif düşüş dalgası oldu. Sizce FİAT zam mı yoksa indirim mi yapacak?

Ek bilgi: Toyota, Corolla fiyatlarında ortalama 200.000 ₺ indirime gitti.

Screenshot_2023-10-03-21-42-15-239_com.android.chrome.jpg

halitxct

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,031
İsim
Halit KÖK
Kredi faizlerinin artmasından dolayı kimse kredi çekemez oldu ve geri ödeme tutarları neredeyse kredi tutarının 2 katını bile geçiyor ve insanların artık nakit para ile alışveriş yapması oldukça zorlaştı ve araç satış oranı son süreçte düşüş gösterdi hem sıfır hem de 2. el araç fiyatlarında hafif düşüş dalgası oldu. Sizce FİAT zam mı yoksa indirim mi yapacak?

Alıntıyı görüntüle
bi seferde bizi sevindircek konu aç be

majorw0w

80+ Silver
Mecbur düşecek 2024 Ler geliyor bayiler kaymağını yedi. Sıfır araç yok cekiyorlardi. Şimdi paso mesaj atıyorlar. Mahvettiler milleti ellerinde kalsın. Kredi cekemiyor millet artık. Kartal araba pazarı bomboştu.

HalilAydogan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Halil Aydogan
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Instagram
https://www.instagram.com/hhalilaydogan/
Twitter
hhalilaydogan
Merkez Bankası'nın faiz artışları yüzünden kredi faizleri çok yükseldi ve faizlerin artmasından dolayı vatandaşlar kredi çekemez oldu, korkudan yemez artık. Toplam kredi geri ödeme tutarları neredeyse kredi tutarının 2 katını bile geçiyor ve insanların artık nakit para ile alışveriş yapması oldukça zorlaştı bu yüzden nakit ihtiyacından dolayı aracını satılığa çıkaran vatandaşlar ise araç fiyatlarında düşüşe gitti ve araç satış oranı son süreçte düşüş gösterdi hem sıfır hem de 2. el araç fiyatlarında hafif düşüş dalgası oldu. Sizce FİAT zam mı yoksa indirim mi yapacak?

Alıntıyı görüntüle
fiat araba fiyatlarını artırdı bu online başka

Dahası  
Reaksiyon skoru
5,887
İsim
Burak Karadağ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mecbur düşecek 2024 Ler geliyor bayiler kaymağını yedi. Sıfır araç yok cekiyorlardi. Şimdi paso mesaj atıyorlar. Mahvettiler milleti ellerinde kalsın. Kredi cekemiyor millet artık. Kartal araba pazarı bomboştu.
bi seferde bizi sevindircek konu aç be
indirim olabılır 2.el duşuyor her gecen gun
indirim ne demek ? :D
Size bir şey söyleyeyim mi?
Ben Kocaeli'deyim ve geçen hafta pazar günü gezi turuna (Kartepe'ye) gitmiştik ve yolda iken çok büyük lojistik bölgesinden geçtik inanmayacaksınız ama vallahi göz kararı bile rahatlıkla söyleyebilirim ki; Hepsinin üzerleri bezlerle örtülü olan ve hepsi sıfır olan en az 10.000 adet Honda marka arabalar orada yatıyordu. 10.000 tane yoksa yüzüme tükürün o kadar net konuşuyorum. O arabaları görünce otobüsteki herkes şok oldu bende dahil. Hayatımda o kadar sıfır arabayı bir arada görmedim (Accord, Civic vs). Bir tane araba kum tanesi kadardı neredeyse o kadar çoktu

Son düzenleme:

DeH$et

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,173
İsim
Kaan Katırcı
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı.
Discord
KaanKa#3296
Eger fiyat değişikliği yapilacaksa indirim yapilabilir. Mercedes'de en son guncellemeye gitmisti

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,333
İsim
Hasan Ali
Ben Kocaeli'deyim ve geçen hafta pazar günü gezi turuna (Kartepe'ye) gitmiştik ve yolda iken otomobil sanayi bölgesinden geçtik inanmayacaksınız ama vallahi göz kararı bile rahatlıkla söyleyebilirim ki; Hepsinin üzerleri bezlerle örtülü olan ve hepsi sıfır olan en az 10.000 adet Honda marka arabalar orada yatıyordu. 10.000 tane yoksa yüzüme tükürün o kadar net konuşuyorum. O arabaları görünce otobüsteki herkes çok oldu bende dahil. Hayatımda o kadar arabayı bir arada görmedim. Bir tane araba kum tanesi kadardı neredeyse o kadar çoktu
biraz düşer aman aman bi düşüş olmaz ama max 50 bilemedin 100
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben Kocaeli'deyim ve geçen hafta pazar günü gezi turuna (Kartepe'ye) gitmiştik ve yolda iken otomobil sanayi bölgesinden geçtik inanmayacaksınız ama vallahi göz kararı bile rahatlıkla söyleyebilirim ki; Hepsinin üzerleri bezlerle örtülü olan ve hepsi sıfır olan en az 10.000 adet Honda marka arabalar orada yatıyordu. 10.000 tane yoksa yüzüme tükürün o kadar net konuşuyorum. O arabaları görünce otobüsteki herkes çok oldu bende dahil. Hayatımda o kadar sıfır arabayı bir arada görmedim (Accord, Civic vs). Bir tane araba kum tanesi kadardı neredeyse o kadar çoktu
aşiret stokçuluğu (!)

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
630
İsim
Furkan
yılbaşından sonra artar diye düşünüyorum :D öyle bilgi aldım bir tanıdıktan ama bellide olmaz

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
630
İsim
Furkan
volkswagen indirim yaptı mı? yapacak mı acaba

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular