Neler Yeni

FIAT: "Hiç bir bayimizde sıfır araç yok!" sizce yalan mı?

TİTAN.

80+ Platinum
Sıfır bir Egea için arayayım ve sıraya girelim dedik ve Fiat'ın bize söylediği: "Şuan hiç bir bâyimizde sıfır araç yok." dedi. Sizce yalan mı? Bu işlerin içinde olupta bulunan bir arkadaş varmı? Koskoca araba markası sonuçta, nasıl sıfır araç stoğu olmaz ki? Üstelik bir de çoğunluğu Türkiye'de üretimi yapılıyor.
Egea'nın en azından parçası vs kolay tedarik ediliyor ve çok satan araba. Bari buna yazılalım dedik
680x430.png
her türlü yalan

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,994
İsim
uwu
Esnafa sordum satarı fazla alımı söyledim
Hasar kayıtsız 1.5 dizel ve ful aksesuarlı bu fiyata hocam kaçırmayın alın bayi 1.082 ye tablet ekran takma zoruyla veriyor onuda 27 ye taktiriyor akrabamız aldı o şekil

yusuftheayay

80+ Bronze
Sıfır bir Egea için arayayım ve sıraya girelim dedik ve Fiat'ın bize söylediği: "Şuan hiç bir bâyimizde sıfır araç yok." dedi. Sizce yalan mı? Bu işlerin içinde olupta bulunan bir arkadaş varmı? Koskoca araba markası sonuçta, nasıl sıfır araç stoğu olmaz ki? Üstelik bir de çoğunluğu Türkiye'de üretimi yapılıyor.
Egea'nın en azından parçası vs kolay tedarik ediliyor ve çok satan araba. Bari buna yazılalım dedik
680x430.png
Sıfır araçlar bile artık boyalı vuruklu çıkıyor, bence bu zaman 3-5 yaş arası ikinci el almak en mantıklısı

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
599
İsim
Mete C. E.
Mümkünatı var mı var,
Çoğu yerde insanların gördüğü araçlar filo araçları, büyük firmalar araçları toplu teslim ediyor ve bu operasyon büyüklüğe göre 1 ay bile sürüyor.

Megane üretimi daraldığı için pek çok firma 1.6 egea otomatiğe geçti.

Elbet vardır bir yerlerde tekleme vs. ama istenilen model olmayabilir, sedan bitmiş olabilir vs.

En azından kalpazan gibi araba bugün 1 milyon ama 6 ay sıra var, o gün gelincede o günki kiste fiyat farkını alırız demiyorlar.

Ön siparişle renault 1.5 sene önce patladı, halen millet arabasını bekliyor,

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,994
İsim
uwu
Esnafa sordum satarı fazla alımı söyledim
Hocam ciddiyim iyi fiyat o
Mesaj otomatik birleştirildi:

680x430.png
Hocam önerim 2/3 yaşında bulursaniz onlara bakın biraz zam yapıp satarlar

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,994
İsim
uwu
680x430.png

Hocam bu ilanı gördüm ilginizi çekerse

Top Bottom