Neler Yeni

Fiber modemimi nasıl başka odaya taşırım

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,341
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Bişi soracam ont cihazı ne işe yarıyor
Ont cihazı fiber optik kabloyu çeşitli sinyal dönüştürücü ile internet RJ portuna çeviriyor yani bir nevi çevirici gibi düşünebilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aslında cat6 ile kablo kanalı sayesinde göze batmadan istediğin yere götürebilirsin interneti.
Normal şartlarda ben öyle yapıyorum gittiğim evlere sıva üstünden kablo kanalı ile çekiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
ahmet enes çakırcı
İlgilendiği Kategoriler
Araba,, Bilgisayar,Oyun
Discord
O'Conner#0815
Ont cihazı fiber optik kabloyu çeşitli sinyal dönüştürücü ile internet RJ portuna çeviriyor yani bir nevi çevirici gibi düşünebilirsin

Normal şartlarda ben öyle yapıyorum gittiğim evlere sıva üstünden kablo kanalı ile çekiyorum
Ben herhalde şu yukarıda arkadaşın attığı adaptörü alıcam herhalde

Bide bizde 2 wifi görünüyor birinde 2.4 ghz yazıyor birinde yazmıyor 2.4ghz yazan 60mbps fln veriyor yazmayan 96 falan ama o yazmayan ileriki odalarda wifide görünmüyor bu adaptörü alsam öyle Bi sorun yaşarnıyım

Basrii

80+ Bronze

Bizde müşterilere aynı kablo kanalını kullanıyoruz cat6 kesit küçük olduğu için ince bir kablo yeterli olur. Arkadaş uzunluğu hesaplayıp hem kablo hem kanal için, ona göre 1 boy kanalın 2 metro olduğunu bilip ona göre alacak.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,341
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Ben herhalde şu yukarıda arkadaşın attığı adaptörü alıcam herhalde

Bide bizde 2 wifi görünüyor birinde 2.4 ghz yazıyor birinde yazmıyor 2.4ghz yazan 60mbps fln veriyor yazmayan 96 falan ama o yazmayan ileriki odalarda wifide görünmüyor bu adaptörü alsam öyle Bi sorun yaşarnıyım
Birisi 5ghz birisi 2.4 5ghz uzak noktada pek çekmez yakınlaştıkca artar 2.4 GHz in kapsama alanı geniştir

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
ahmet enes çakırcı
İlgilendiği Kategoriler
Araba,, Bilgisayar,Oyun
Discord
O'Conner#0815

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,341
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Ysuflix

80+ Gold

münşi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Mehmet YILMAZ
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar, İşlemci, Ekran Kartı
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
ahmet burak kara
Evin elektrik hattını kullanan powerline sistemler kullanılabilir. Yeni çok iyi modeller var ama maliyet fayda oranı cat6 kablonun çok uzağında. Annenden korku durumuna göre fayda oranı artabilir tabii ki 🤔😂

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
ahmet enes çakırcı
İlgilendiği Kategoriler
Araba,, Bilgisayar,Oyun
Discord
O'Conner#0815
Bu ürün derdini çözer. Ping ve hız sorunu yaşatmıyor.

Da nın bıraktığı linkte hem bu var hemde bu attığım 5g falan diyo sence seninkinin alıyım burnumu alıyım
Bu ürün derdini çözer. Ping ve hız sorunu yaşatmıyor.

Dostum hız sorunum da olmasın ping sorunum da diyosan bu işini çözecektir. USB 3.0 girişine takıyosun akıyosun.
Reis o biraz bütçeyi aşıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,100
Üyeler
157,030
Son üye
wolfthro
Top Bottom