Neler Yeni

FIFA 22 Kariyer Kayıt Hatası

Earwven

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,226
İsim
Ali
Bu durum 5. kez oldu artık aynı sezonları tekrar oynamaktan sıkıldım. Oyuncu kariyeri oluşturdum Wolverhampton'a transfer oldum 1 sezon oynadım sonra oyunu kaydedip çıktım. Şu an sezon başında ilk maçtayım, tüm istatistiklerim, ödüllerim, kupalarım gitti. Daha önce de olmuştu, neden böyle oluyor en sonunda kafayı yicem.

mekS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Kaan Yıldırım
2. Bir kariyer save dosyan var mi ? Bu durumla sürekli karşılaştım. Dosyaları kontrol ettim deepfreeze bile baktım ama çözümünü bulamadım. En sonunda da zaten oyunu sildim o derece kafayı yedirtti bana.

Earwven

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,226
İsim
Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2. Bir kariyer save dosyan var mi ? Bu durumla sürekli karşılaştım. Dosyaları kontrol ettim deepfreeze bile baktım ama çözümünü bulamadım. En sonunda da zaten oyunu sildim o derece kafayı yedirtti bana.
O save dosyası da eski tarihte :D Tüm oynama hevesim kaçtı desem yeridir.

mekS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Kaan Yıldırım
O save dosyası da eski tarihte :D Tüm oynama hevesim kaçtı desem yeridir.
En garanti çözüm tek save dosyası bulundurmak ve ardı ardına üzerine yazmak 😅 her maçtan sonra kaydet oyunu.

Earwven

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,226
İsim
Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
En garanti çözüm tek save dosyası bulundurmak ve ardı ardına üzerine yazmak 😅 her maçtan sonra kaydet oyunu.
Zaten öyle yapıyorum ama neden böyle olduğunu bi türlü çözemedim. Şimdi tüm kupa maçlarını vs. tekrar oynamam lazım. Ovr da düştüğü için oyun zorlaşıyo giderek.

Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Ogün Ulaş Dedeler
Hocam Origin'in bulut ve yerel depolama seçenekleri var. İsterseniz bulutu kaldırın. Sadece yerel dosyayla devam edin. Saveler çakışıyor olabilir.

• Beğen
Reaksiyonlar: mekS

mekS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Kaan Yıldırım
Hocam Origin'in bulut ve yerel depolama seçenekleri var. İsterseniz bulutu kaldırın. Sadece yerel dosyayla devam edin. Saveler çakışıyor olabilir.
Onu ben de denedim düzeldi gibi oldu daha sonrasında tekrardan aynı hatayı vermişti ama en mantıklı çözüm söylediğiniz olabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Ogün Ulaş Dedeler
Oyunu/modu çıkış seçeneği ile değil de hızlı quitle falan kapatınca buluta yedeklemeyebiliyor. Bazen de açılırken gereksiz bir şekilde bekletiyor. O yüzden hep kapalı kullanıyorum.

Kadir_1987

80+ Silver
Bu durum 5. kez oldu artık aynı sezonları tekrar oynamaktan sıkıldım. Oyuncu kariyeri oluşturdum Wolverhampton'a transfer oldum 1 sezon oynadım sonra oyunu kaydedip çıktım. Şu an sezon başında ilk maçtayım, tüm istatistiklerim, ödüllerim, kupalarım gitti. Daha önce de olmuştu, neden böyle oluyor en sonunda kafayı yicem.
Tekrar başlasan ve pc başından kalkarken save dosyasının yediğini alsan.
Pc başına oturduğun da baktın save uçmuş mu , yedek save'i işle ve devam et.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,210
Üyeler
157,041
Son üye
berat1460
Top Bottom