Neler Yeni

FİFA 23 İNDİRİM 280 TL

DOLAR 18

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
DOLAR 18
ARKADAŞLAR ŞUAN FİFA 280 TL BEN BUNU ORİGİN,EPİC VEYA STEAM DAN ALINCA NE FARKI VAR KOL İLE OYNUYCAM FARKEDEN BİR ŞEY VARMI HANİGİ DAHA İYDİR STEMDAN ALINCA KOL YAZILIMI GEREK YOK DİYE BİLİYORUM ?

enessss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
enes dursun
ARKADAŞLAR ŞUAN FİFA 280 TL BEN BUNU ORİGİN,EPİC VEYA STEAM DAN ALINCA NE FARKI VAR KOL İLE OYNUYCAM FARKEDEN BİR ŞEY VARMI HANİGİ DAHA İYDİR STEMDAN ALINCA KOL YAZILIMI GEREK YOK DİYE BİLİYORUM ?
Steamden al en iyisidir kol yzılımına gerek yok oyunu açarken otomatik olarak arkaya origin açacak sadece bende almayı düşünüyorum ama 280 çok gibi ocakta daha aşşağı düşer mi acaba

DOLAR 18

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
DOLAR 18
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Steamden al en iyisidir kol yzılımına gerek yok oyunu açarken otomatik olarak arkaya origin açacak sadece bende almayı düşünüyorum ama 280 çok gibi ocakta daha aşşağı düşer mi acaba
epic games 5 ocak ta biticek yılbaşı kuponu ile 200 tl oluyor sanırım steam ı bilmiyorum ama ben steamdan almak isityorum gamepad için program indirmeme gerek kalmıyor epic de o özellik yok sanırım varsa benide bilgilendirin stemdan hiç almam ocakta epicden alırım

enessss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
enes dursun
epic games 5 ocak ta biticek yılbaşı kuponu ile 200 TL oluyor sanırım steam ı bilmiyorum ama ben steamdan almak isityorum gamepad için program indirmeme gerek kalmıyor epic de o özellik yok sanırım varsa benide bilgilendirin stemdan hiç almam ocakta epicden alırım
Epicde ki indirim 22aralığa kadar diye biliyorum

Top Bottom