Neler Yeni

fifa 24 açılmıyor...

SabriAbi1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Muhammed Faruk KARATUT
fifa 24 var bende oynamak icin giriyıosdum onceden acılıyodu guncelleme falan ettim suan giriş yaparken girmiyor açılıyo gibi gösteriyı açmıyor uyanık ea sizde de oluyormu

LapsekiliRonaldo

80+ Bronze
fifa 24 var bende oynamak icin giriyıosdum onceden acılıyodu guncelleme falan ettim suan giriş yaparken girmiyor açılıyo gibi gösteriyı açmıyor uyanık ea sizde de oluyormu
şöyle çözdüm o sorunu

1-sağ alttan tüm fifa ile alakalı uygulamaları kapat.(ben ea ve epic gamesi kapıyorum direkt)
2-Görev yöneticisinden de kontrol et açık hiçbirşey kalmasın
3-Fifa dosya konumuna git
4-En üstteki _Installer yazan yere tıkla
5-EAAntiCheat dosyasını aç
6-Dosyanın içindeki zımbırtıyı çalıştır.
7-yukarıdan fc24 ü seç ve repair e tıkla
8-Bekle bitince çık ilk ea uygulamasını açıyorum sonra epic gamesten çalıştırıyorum oluyo benim belkide daha kolay yolu vardır ama ben bilmiyorum böyle açıldığı için bu adamları uyguluyorum.

SabriAbi1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Muhammed Faruk KARATUT
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
açtı teşekkür ederim

Aaahmt

80+ Bronze
şöyle çözdüm o sorunu

1-sağ alttan tüm fifa ile alakalı uygulamaları kapat.(ben ea ve epic gamesi kapıyorum direkt)
2-Görev yöneticisinden de kontrol et açık hiçbirşey kalmasın
3-Fifa dosya konumuna git
4-En üstteki _Installer yazan yere tıkla
5-EAAntiCheat dosyasını aç
6-Dosyanın içindeki zımbırtıyı çalıştır.
7-yukarıdan fc24 ü seç ve repair e tıkla
8-Bekle bitince çık ilk ea uygulamasını açıyorum sonra epic gamesten çalıştırıyorum oluyo benim belkide daha kolay yolu vardır ama ben bilmiyorum böyle açıldığı için bu adamları uyguluyorum.
Ben dosya konumuna gitmeden direkt ea play üzerinden repiar yapmıştım ancak tekrarlıyor 2 veya 3 defa repair etmek zorunda kaldım sizde de tekrarlıyor mu?

SabriAbi1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Muhammed Faruk KARATUT
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben dosya konumuna gitmeden direkt ea play üzerinden repiar yapmıştım ancak tekrarlıyor 2 veya 3 defa repair etmek zorunda kaldım sizde de tekrarlıyor mu?
yok direkt açıldı

Top Bottom