Neler Yeni

FIFA İçin Xbox Series S Alınır Mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Erdal Emlik
Uzun zamandır bilgisayarda FIFA oynuyorum. Her FIFA'yı da ortalama 500-600 saat oynarım. Ama bu sene artık konsola geçmek istiyorum. Dediğim gibi sadece FIFA oynayacağım bile diyebilirim ama arada başka oyunlar da oynamak isterim tabii ki. PS5 / Xbox Series X bu ihtiyacım doğrultusunda fazla masraflı gibi geliyor. Aklımda direkt olarak Xbox Series S almak var bütçe açısından. Sizin de fikrinizi almayı çok isterim.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Uzun zamandır bilgisayarda FIFA oynuyorum. Her FIFA'yı da ortalama 500-600 saat oynarım. Ama bu sene artık konsola geçmek istiyorum. Dediğim gibi sadece FIFA oynayacağım bile diyebilirim ama arada başka oyunlar da oynamak isterim tabii ki. PS5 / Xbox Series X bu ihtiyacım doğrultusunda fazla masraflı gibi geliyor. Aklımda direkt olarak Xbox Series S almak var bütçe açısından. Sizin de fikrinizi almayı çok isterim.
Aradaki tek fark oyunu 4K yerine 1080P oynarsın. Alınır mı alınır ama PC varken gerek var mı o senin bileceğin iş.

heroesturkey

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
Murat Gündoğdu
orta halli bir pc ve 9.nesil gamepad alsan işini görmez mi hocam?

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Sırf bu yüzden Series S'e masraf yapacağına bilgisayarının özelliklerini yaz. Arkadaşlar yardımcı olur, yükseltme yaparsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Erdal Emlik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
FIFA'yı tamamen Ultimate Team için oynuyorum. Bilgisayarım da kaldırıyor aslında ama bir de konsoldan deneyimlemek istemiştim, Oyuncu sayısı/Pazar çokluğu/Televizyondan oynamak vb. etkenler nedeniyle ama bir daha düşününce çok da mantıklı gelmedi sanırım. Gamepass'de PsPlus kadar tatmin etmiyor sanırım.

Bor4

80+ Bronze
FIFA'yı tamamen Ultimate Team için oynuyorum. Bilgisayarım da kaldırıyor aslında ama bir de konsoldan deneyimlemek istemiştim, Oyuncu sayısı/Pazar çokluğu/Televizyondan oynamak vb. etkenler nedeniyle ama bir daha düşününce çok da mantıklı gelmedi sanırım. Gamepass'de PsPlus kadar tatmin etmiyor sanırım.
sistem özelliklerin nedir ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Erdal Emlik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
6600XT - 5600X kullanıyorum

arifdgc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
259
İsim
Arif Dağcı
6600XT - 5600X kullanıyorum
Hocam sistem iyi yine de koltuğa geçip televizyondan oynamanın keyfi çok başka. Bu arada televizyonunuz 4k ise 4k upscale edilmiş şekilde oynayabilirsiniz ben bizzat oynadım o gamepadin titremesi tvdeki soundbarın evi inletmesi vs çok keyifli bir deneyim bekliyor sizi. Bence ikinci elde ucuz düşürebilirseniz alın derim beğenmezseniz satarsınız ki piyasası canlı olan bir mal. ( 3 gün önce sattım )

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
829
İsim
Ali
Hocam sistem iyi yine de koltuğa geçip televizyondan oynamanın keyfi çok başka. Bu arada televizyonunuz 4k ise 4k upscale edilmiş şekilde oynayabilirsiniz ben bizzat oynadım o gamepadin titremesi tvdeki soundbarın evi inletmesi vs çok keyifli bir deneyim bekliyor sizi. Bence ikinci elde ucuz düşürebilirseniz alın derim beğenmezseniz satarsınız ki piyasası canlı olan bir mal. ( 3 gün önce sattım )
Bir xbox one s ve ps5 kullanıcısı olarak aynı şekilde tavsiye ediyorum. Sıfır yerine 2.el pazarlıkla konu sahibine tavsiye ediyorum. Koltukta rahat rahat oynamanın tadı bir başka...

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,977
İsim
HBE
Xbox X i deneyimledim. Almayı düşünüyordum çünkü. arkadaşımdan ödünç aldım. Dediğin gibi fifa ÖNCELİKLİ oyunumdu. Profil kaydedememe gibi saçma sapan bir bug yüzünden gittim ps5 aldım. İyiki de almışım.

Bugün bu arada ikinci kolda tuş ayarı yapamamana sebep oluyor. Ben kare ile şut çekmeye alışmışım. Xbox da daire olan tuşla şut çekiliyor, print r2 tuşuyla yapılıyordu. Ne yaptıysam değiştiremedim. Sen de aynı sorunu yaşama diye söylemek isterim baştan.

TheworstD32132

80+ Bronze
PC varsa xbox a-lın-maz,tamamen para tuzağı ya ps5 alacaksın ya da pc ye gamepad alıp devam edeceksin series s çöp kutusundan başka bir şey değil. Bluetooth aparatı alıp kolu bağla ondan sonra kasayı tv ye bağla sende yaslanıp oynarsın bu çöpe para verme.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,260
İsim
Mert Can Ergün
Fifa için ps alman daha mantıklı oyuncu kitlesi çok sadece fifa için değil diğer online oyunlarda için geçerli

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
ahmet eren
PC varsa xbox a-lın-maz,tamamen para tuzağı ya ps5 alacaksın ya da pc ye gamepad alıp devam edeceksin series s çöp kutusundan başka bir şey değil. Bluetooth aparatı alıp kolu bağla ondan sonra kasayı tv ye bağla sende yaslanıp oynarsın bu çöpe para verme.
Abartma istersen kardeşim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,476
Üyeler
152,258
Son üye
Nozen
Top Bottom