Neler Yeni

Xbox Series S Alınır Mı?

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
807
İsim
YILDIRIM
Bilmem kaçıncı oyunun bilmem kaçıncı serisine 1000 TL verenlere DİYORUM. Aynı oyunu grafikleri geliştirerek pazarlıyorlar bunun gibi insanlarda 1000 1500 TL gibi PARALAR veriyor.
İsteyen istediği oyuna istediği parayı verir senin gibiler de babasından para koparabilirse bu tarz oyunları alır büyüyüp kendi paranı kazandığın zaman anlarsın belki durumları o zamana kadar xbox a 200 tl veriyorum bütün oyunları oynuyorum kankaağ demeye devam edebilirsin.

charliechaplin

80+ Bronze
İsteyen istediği oyuna istediği parayı verir senin gibiler de babasından para koparabilirse bu tarz oyunları alır büyüyüp kendi paranı kazandığın zaman anlarsın belki durumları o zamana kadar xbox a 200 tl veriyorum bütün oyunları oynuyorum kankaağ demeye devam edebilirsin.
TÜRKİYE ŞARTLARINDA BİR OYUNA 1000 TL VERILMEZ. daha mantıklı şeyler var. Büyüdüğüm zamanda paranın değerini anladığım için bir oyuna 1000 tl vermemem gerektiğini daha iyi anlarım :D bence senin büyümen lazım.

• Beğen
Reaksiyonlar: SCEI

-.-Hakan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Hakan Filiz
Yav aga ne tartışıyorsunuz. Kısa vadede gamepass avantajlı ancak 1,5 yıl sonunda oynayacağınız oyunları indirimli şekilde aldığınızda ödeyeceğiniz parayla gamepass e vereceğiniz para yaklaşık aynı oluyor. Hiçbir oyuna bence indirimsiz para verilmez. Gamepass de böyle 4 ayda bir yeni çıkan oyunları, oynamadığın ve oynayacağın oyunları eritmek için alınır. Bir ay sonunda da önceden aldığın uzun süre takılacağın oyunlarla devam edersin.

charliechaplin

80+ Bronze
Yav aga ne tartışıyorsunuz. Kısa vadede gamepass avantajlı ancak 1,5 yıl sonunda oynayacağınız oyunları indirimli şekilde aldığınızda ödeyeceğiniz parayla gamepass e vereceğiniz para yaklaşık aynı oluyor. Hiçbir oyuna bence indirimsiz para verilmez. Gamepass de böyle 4 ayda bir yeni çıkan oyunları, oynamadığın ve oynayacağın oyunları eritmek için alınır. Bir ay sonunda da önceden aldığın uzun süre takılacağın oyunlarla devam edersin.
Arkadaşın mantıklı bir argümanı olmadığı ve beni kıskandığı için tartışıyoruz. Bana büyümelisin demekten başka bir şey diyemiyor ondan tartışıyoruz :D kendisi de biliyor boşa para harcadığını sadece kendisini AVUTUYOR :D En mantıklı yorumu sen yazmışsın bu arada

-.-Hakan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Hakan Filiz
İndirimsiz oyun almak bence de saçma ama sonuçta dünyada herkes aynı maddi durumda değil. Aşırı çok parası varsa her hafta kendine kalan 300-400 veya daha fazla harçlığı varsa o kişiye de bence karışmak gereksiz olur.
TÜRKİYE ŞARTLARINDA BİR OYUNA 1000 TL VERILMEZ. daha mantıklı şeyler var. Büyüdüğüm zamanda paranın değerini anladığım için bir oyuna 1000 tl vermemem gerektiğini daha iyi anlarım :D bence senin büyümen lazım.

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
807
İsim
YILDIRIM
Arkadaşın mantıklı bir argümanı olmadığı ve beni kıskandığı için tartışıyoruz. Bana büyümelisin demekten başka bir şey diyemiyor ondan tartışıyoruz :D kendisi de biliyor boşa para harcadığını sadece kendisini AVUTUYOR :D En mantıklı yorumu sen yazmışsın bu arada
Çok kıskanıyorum seni inanamazsın ahahaha 😂 Allah annene babana sabır versin küçük kardeşim benim 😂

charliechaplin

80+ Bronze
Çok kıskanıyorum seni inanamazsın ahahaha 😂 Allah annene babana sabır versin küçük kardeşim benim 😂
NE OLDU? Üzüldün mü yine? Hadi git indirim fırsatlarını bekle yakında gelir yaz indirimi :D Kıskanma beni

-.-Hakan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Hakan Filiz
Abartı olacak ama karınca hobisine 100.000 TL veren birisine karışmak ile benzer bence
İndirimsiz oyun almak bence de saçma ama sonuçta dünyada herkes aynı maddi durumda değil. Aşırı çok parası varsa her hafta kendine kalan 300-400 veya daha fazla harçlığı varsa o kişiye de bence karışmak gereksiz olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dur la kafam karıştı hanginiz gamepass diyor hanginiz sıfır oyun istiyor 😅

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
807
İsim
YILDIRIM

SCEI

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
SCEI
Tabiikide alınır diğerleri kafayı yemiş bakma sen gayet istediğin performansı sağlar xbox gamepassde var mis gibi oynarsın hem küçük taşıması kolay vs series s 10 bin tl ye bulunabiliyor ps5 16k civarı 16k verip hemde üstüne oyunlara min 1k yatırmaktansa xbox almak daha mantıklı bunun fakirliklede alakası yok köylümüsünüz bu zamanda bir oyuna 60 euro vermek mantıklı değil

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,840
Üyeler
156,531
Son üye
erdemsahn41
Top Bottom