Neler Yeni

Fifa Serisi vs Pes Serisi Sizce Hangisi Daha İyi?

Sizce?

• Oy kullanan toplam üye
    16

Paigo

80+
Merhabalar sizce hangi seri? Bana kalırsa Pes daha iyi. Fifa kötü. Pes'in tüm serilerini oynadım. Fİfa'da ise 19-20-21'i oynadım, 16-17-18'in videolarını izledim. Bence Pes. Çünkü Fifa'da vuruş hissiyatı yok. adam topa vuruyor ama vurmuyor gibi sanki vuruş hissiyatı çok kötü. Pes'te ise çok daha iyi. Ayrıca ben Fifa seven insanların sırf hawli olmak için Fifa dediklerine inanıyorum çünkü sevilcek bir yanı yok. Oyuncuların yüz hatlarının çizimi berbat bu resimdeki Messi bile hiç benzemiyor. koskoca bir oyun yapıyorsun ve messi'nin tipi gerçekten böyle mi? Süperlig'teki 70-80 arası Gen'e sahip futbolcuları saymıyorum bile adam sırf ünlü değil diye hiç benzetmiyorlar. fifa'nın zaten bugları çok ünlü hala düzeltemiyorlar şu bugları. Kaleden kaleye kafayla gol atan mı dersin vücudu renderlanmamış oyuncular mı dersin ayağı kolu birbirne girmiş topçular mı dersin bayağı karışık işte. Tek iyi yanı takımların Lisanslı olması. Ama ben eğer lisanslı takım istersem giderim 10dk'da Pes 21'e lisanslı takımları eklerim. Sırf lisans var diye Fifa almak saçma çünkü o buglar o vuruş hissiyatları o mükkemmel yüz benzetmesi olmasa sırf lisans var diye neden Fİfa alayım? Ayrıca futbolcuların koşuşları bile değişik. Allah'tan Fifayı EA Games paketinden 30TL'ye aldım. Yoksa 200 küsür TL çöp olacaktı. Ayrıca merak etmeyin ben en iyi maç oyunu PES 13'dür diyen mağara adamlarından değilim.

Sıpekular

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
İbrahim
Anket aç bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fifa'nın Pro Clubs'ı var ama sırf onun için alan çok kişi var.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,779
İsim
Mert Can Ergün
pes nedir ya fifa tabikide

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Ayrıca ben Fifa seven insanların sırf hawli olmak için Fifa dediklerine inanıyorum
Ultimate Team etkinlik olarak MyClub'dan zengin.
ReBuild gibi bir imkan da var FIFA'da.
Pes'de çoğu lisans yok.

Son düzenleme:

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
ooo çekirdeklik bir konu daha. bu sefer markete gitmem lazım. az önceki konuda bitirmiştim. kavga etmeden az bekleyin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Oynanış olarak fifa

eşşek herif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,372
İsim
Furkan
Merhabalar sizce hangi seri? Bana kalırsa Pes daha iyi. Fifa kötü. Pes'in tüm serilerini oynadım. Fİfa'da ise 19-20-21'i oynadım, 16-17-18'in videolarını izledim. Bence Pes. Çünkü Fifa'da vuruş hissiyatı yok. adam topa vuruyor ama vurmuyor gibi sanki vuruş hissiyatı çok kötü. Pes'te ise çok daha iyi. Ayrıca ben Fifa seven insanların sırf hawli olmak için Fifa dediklerine inanıyorum çünkü sevilcek bir yanı yok. Oyuncuların yüz hatlarının çizimi berbat bu resimdeki Messi bile hiç benzemiyor. koskoca bir oyun yapıyorsun ve messi'nin tipi gerçekten böyle mi? Süperlig'teki 70-80 arası Gen'e sahip futbolcuları saymıyorum bile adam sırf ünlü değil diye hiç benzetmiyorlar. fifa'nın zaten bugları çok ünlü hala düzeltemiyorlar şu bugları. Kaleden kaleye kafayla gol atan mı dersin vücudu renderlanmamış oyuncular mı dersin ayağı kolu birbirne girmiş topçular mı dersin bayağı karışık işte. Tek iyi yanı takımların Lisanslı olması. Ama ben eğer lisanslı takım istersem giderim 10dk'da Pes 21'e lisanslı takımları eklerim. Sırf lisans var diye Fifa almak saçma çünkü o buglar o vuruş hissiyatları o mükkemmel yüz benzetmesi olmasa sırf lisans var diye neden Fİfa alayım? Ayrıca futbolcuların koşuşları bile değişik. Allah'tan Fifayı EA Games paketinden 30TL'ye aldım. Yoksa 200 küsür TL çöp olacaktı. Ayrıca merak etmeyin ben en iyi maç oyunu PES 13'dür diyen mağara adamlarından değilim.
london blue ile oynarsın peste
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ultimate Team etkinil olarak MyClub'dan zengin.
ReBuild gibi bir imkan da var FIFA'da.
Pes'de çoğu lisans yok.
london blue vs Chelsea b

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Mahmut
ben pesciyimdir fifa 18 ve 19 u da oynadım ama beğenmedim pes de lisans yok ama pes22 çıkınca daha iyi bir karşılaşma olur

eşşek herif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,372
İsim
Furkan
Yok lisans yaptım Manchester City ile oynuyorum.
peste sanki kaleci bi anda atari gibi atlıyor gibi geliyor fifa daha gerçekçi bence, ki zaten fifa gerçekçiliği videolarını izleyecek olursan anlarsın topa vururken topun içine göçmesi mi dersin hepsi var

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Berk Güder
teknik direktörlük oynayan birisi olarak FİFA daha iyi. PES 2021'in bozuk hakemleri sağolsun soğutuyor beni oyundan.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,592
Üyeler
141,316
Son üye
Plastikap3
Top Bottom