Neler Yeni

İnceleme FIFINE AMPLIGAME A6V İnceleme - Fiyatının Gerçekten de En İyisi.

LothbLoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Enis Solak
Bende A6T olanı var gerçekten muazzam ses veriyor, tek sıkıntısı programı yok oradan ayar yapamıyoruz o biraz sıkıcı onun dışında çok iyi mikrofon.

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,129
İsim
Kürşat
Yayın için mi uygun yoksa amatör bir şekilde şiir, şarkı, podcast tarzı kayıtlar alınabilir mi bu mikrofonla

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,411
İsim
Ümit Can
Bende A6T olanı var gerçekten muazzam ses veriyor, tek sıkıntısı programı yok oradan ayar yapamıyoruz o biraz sıkıcı onun dışında çok iyi mikrofon.
Driveri yok evet olsa güzel olurmuş ancak Nvidia Broadcast'e sahip olanlar için Broadcast'den ek ayar yapmak mümkün.

Yayın için mi uygun yoksa amatör bir şekilde şiir, şarkı, podcast tarzı kayıtlar alınabilir mi bu mikrofonla
Herşeyi yaptırır. Yayın da yaparsın Podcast beyaz kurt tarzı videolar da hazırlarsın şarkı kaydında bile üzmez. Genellikle amatör-orta seviyede şarkı kaydı için kullanılan giriş seviyesi olarak hitap edilen BM800 gibi mikrofonlardan çok daha kaliteli ve güzel bir ses verir şarkı performansı olarak.
2000TL'lik fiyatını göz önünde bulundurursak F/P anlamında 7000TL'lik Elgato Wave 3 mikrofonuna kafa tutuyor hocam ses performansı. tabii ki de arada çok fark var ancak aralarında 5000TL gibi devasa bir fark olduğunu düşünürsek Fifine çok başarılı bir iş çıkarmış diyebilirim.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,057
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Video şahane olmuş fifine her zaman ki gibi bildiğim gibi kalitesini konuşturmuş elgato dan bile iyi olması aşırı şaşırttı içeriğe verdiğin emekte süper olmuş bende video çekmeye başlamayı düşünüyorum halen aşırı incelliyeceğim bir ürün yok ama :D

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,411
İsim
Ümit Can
Video şahane olmuş fifine her zaman ki gibi bildiğim gibi kalitesini konuşturmuş elgato dan bile iyi olması aşırı şaşırttı içeriğe verdiğin emekte süper olmuş bende video çekmeye başlamayı düşünüyorum halen aşırı incelliyeceğim bir ürün yok ama :D
Teşekkür ederim değerli yorumların için.

ConquerorXIV

80+ Gold
Teşekkürler 🙏
Ses performansının bu kadar iyi olacağını bende beklemiyordum Elgato'yu aldığım için biraz pişman olmuş olabilirim 😅

Hayırlı olsun gerçekten üzmeyeceğine garanti edebilirim Fiyatını bu denli hak eden başka bir mikrofon görmedim ben.
hocam bu kardioid özelliği, mikrofonu hangi yöne çevirirsem çevireyim klavye sesleri net bir şekilde geliyor.

ConquerorXIV

80+ Gold

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,926
İsim
Batuhan
e tabi kırmızı falan olsa almazdı
Ses Olayı Normal O Zaman .

Respect Mou GIF - Respect Mou Mourinho GIFs