Neler Yeni

Yardım Fikirlerinize ihtiyacım var Cherry Tiggo 8 Pro

Nukroyss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Muhammed Enes ÜNAL
Bütçe
850000
Arkadaşlar merhaba , babama bugün itibari ile geçirdiği bir hastalık sebebi ile %99 engelli raporu çıkmış durumda bu raporla da anladığım kadarıyla vergi ötv kdv indirimi gibi indirimlerden yararlanabiliyormuşum.
Uzun zamandır da aracı değiştirme isteğim vardı ( Getz 2006 1.5 Dizel )
Bu aracı satıp yerine chery tiggo 8 pro almayı düşünüyorum fakat internette yorumlarına baktığımda çok fazla bir ön yargı var gibi araca karşı bu sebep nedir çok yaktığını söylüyolar sadece deneyimleyen varmı
Arac hakkında da düşüncelerinizi merak ediyorum

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,546
İsim
Heath Ledger
çin arabası olduğu için ön yargı var. Bu ön yargı bende de var. Kaliteden ve sağlamlıktan şaşmamak lazım.

Nukroyss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Muhammed Enes ÜNAL
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
çin arabası olduğu için ön yargı var. Bu ön yargı bende de var. Kaliteden ve sağlamlıktan şaşmamak lazımB
Araç çok dolu gibi geliyor , birde engelli indirimi ile 850₺ ' ye gayet makul bir araç gibi

Farex

80+ Bronze
Arkadaşlar merhaba , babama bugün itibari ile geçirdiği bir hastalık sebebi ile %99 engelli raporu çıkmış durumda bu raporla da anladığım kadarıyla vergi ötv kdv indirimi gibi indirimlerden yararlanabiliyormuşum.
Bu aracı satıp yerine chery tiggo 8 pro almayı düşünüyorum fakat internette yorumlarına baktığımda çok fazla bir ön yargı var gibi araca karşı bu sebep nedir çok yaktığını söylüyolar sadece deneyimleyen varmı
Bence onun yerine cupra formentor derim

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,546
İsim
Heath Ledger
Araç çok dolu gibi geliyor
gösteriş dolusu o bence. Otomotiv mühendisi olarak söyleyebilirim ki kalite çok farkediyor. Bu çin arabaları çıkmadan bile piyasadaki arabalar ile kaliteli arabalar arasındaki fark baya açıkken çinliler piyasaya girince fark daha da açıldı bence

Mlfz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Mehmet Kayra Suvar
On yargı olması normal çünkü cok uygun fiyata baya fazla dolu bir araç ve çin malı olduğu için normal sağlamlık konusunda bir bilgim yok ama yakıt konusunda biraz fazla yakıyor diyebilirim

Nukroyss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Muhammed Enes ÜNAL
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Mlfz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Mehmet Kayra Suvar
Teşekkürler dostum sağolasın

Evet İstanbul gibi birşehirde şehir içi 10.5 - 11.5 LT'lerden bahsediyolar
Dogrudur ben adana antalya arasında bir kez kullanmıştım sabit 130-160kmh arasında gittim Antalya ya vardığımda ortalama tüketim 7.9lt olarak gösteriyordu 2-3.5 depo yakıt tukettim

Maethril_

80+ Bronze
Benzer fiyattaki herhangi bir araçtan çok daha iyi ama 3-5 sene sonra ne olacağı belli değil şans işi gibi geliyor.

kaani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
382
İsim
Kaan
Yakıt ortalaması çok yüksek. İç konfor olarak ben çok beğenmiştim. Çin markası olduğu için tedirgin ediyor, bu konuda kimse güven sağlayamaz bence çünkü daha yeniler ve geçmişi temiz değil. Sıkıntı çıkana kadar gerçekten çok başarılı bir araç hissiyatı verir ama sıkıntı çıktığı vakit neler yaşatır bilmiyorum. Onun yerine bakabileceğiniz birkaç alternatif var aslında.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,892
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Şahsen Megane tercih ederdim. Chery'lerde bazı sorunlar kronikleşti diyebilirim.

@Denizgezen

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Top Bottom