Neler Yeni

Fikirlerinizi bekliyorum 2.el olarak almayı düşünüyorum ne kadar eder

Y.E.Y

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yılmaz Yaşar Erdembay
Yok knk bu fiyatlara 16 ram
Ryzen 5 2600
1660 superli
Sistemlerler bulursun
inan dostum işten geliyorum her gün bakıyorum 1 haftayı geçti doğru düzgün yok o yüzden birde parça olarak satışlara bakayım dedim orasıda garip araştırmadan etmeden kafasına göre fiyat biçiyorlar ortada kaldım
Mesaj otomatik birleştirildi:

çok gereksiz pahalı 1060lı sistem pazarlıkla alınabilir linki varsa bakalım şahıs dolandırıcı olabilir
letgodan ilginç bi arkadaş ilanı koymuş 2 hafta sonra mercedes koymuş 1.2 m lik aracı 600 e koymuş o yüzden hiç yanaşmadım

wetaxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Esad Çevikbaş
inan dostum işten geliyorum her gün bakıyorum 1 haftayı geçti doğru düzgün yok o yüzden birde parça olarak satışlara bakayım dedim orasıda garip araştırmadan etmeden kafasına göre fiyat biçiyorlar ortada kaldım

letgodan ilginç bi arkadaş ilanı koymuş 2 hafta sonra mercedes koymuş 1.2 m lik aracı 600 e koymuş o yüzden hiç yanaşmadım
izmir içi olduğundan olabilir

valla bende kafayı yedim sizin gibi adamlar çöp sistemlere 10k istiyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,968
Üyeler
142,063
Son üye
AkiBey
Top Bottom