Neler Yeni

Yardım Film/Dizi Önerisi !!!

Carpe Diem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Ege Karavelioğlu
Film olarak Ocean 11,12,13
Dizi olarak The Office

IceMan🥊

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
948
İsim
Baran Çelik
Goodfellas
The ırishman
Reservoir dogs

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Yakup Vatansever
bence sen de lost sevicek tip var bi bak derim izlediysen veya uzun gelir diyorsan mini dizi olarak chernobyl de hoşuna gider.

Atyxah

80+ Silver
manifest var 2. sezon 1. bölüm daha 30 saniye önce izledim bitti toplamda 3 sezon var bu diziyi sana sabaha kadar övebilirim bilim kurgu dizisi beni o kadar etkiliyor ki izlerken titriyorum tüylerim diken diken oluyor paranoyak olacağım resmen aşırı etkileniyorum aşırı güzel sadece 2 bölüm izle beğenmezsen izlemezsin zaten ilk bölümü çok anlamayabilirsin ama 2. bölümden sonra her şey netleşip o kadar sarıyor ki bence mutlaka izlemelisin hayatımda izlediğim en güzel dizi diyebilirim her şey çok ince düşünülmüş

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Hasan Tüncer
breaking bad güzel fakat onun bi geçmişini ve sonrasını anlatan filmleri vardı. Onları hangi sıra ile izlemem gerek bilirmisin.
-Better call saul(breaking bad öncesini anlatan bir spin off dizisi)
-Breaking bad
-El camino(breaking bad sonrasını anlatan bir film)

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,744
İsim
SANANE
manifest var 2. sezon 1. bölüm daha 30 saniye önce izledim bitti toplamda 3 sezon var bu diziyi sana sabaha kadar övebilirim bilim kurgu dizisi beni o kadar etkiliyor ki izlerken titriyorum tüylerim diken diken oluyor paranoyak olacağım resmen aşırı etkileniyorum aşırı güzel sadece 2 bölüm izle beğenmezsen izlemezsin zaten ilk bölümü çok anlamayabilirsin ama 2. bölümden sonra her şey netleşip o kadar sarıyor ki bence mutlaka izlemelisin hayatımda izlediğim en güzel dizi diyebilirim her şey çok ince düşünülmüş
tamamdır.

Top Bottom