Neler Yeni

Yardım Film/Dizi Önerisi !!!

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,744
İsim
SANANE

BediS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Bedirhan Salcan
izledim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bakılabilir.

breaking bad güzel fakat onun bi geçmişini ve sonrasını anlatan filmleri vardı. Onları hangi sıra ile izlemem gerek bilirmisin.
Benim bildiğim El Camino ilk olarak ardından Better Call Saul diye biliyorum ama emin değilim

mfimmel

80+ Silver
Kaliteli olan her film/dizi severim. Bilim kurgu, tarih ve romantik favorim.
Breaking Bad, The Walking Dead, Vikings, The Last Kingdom, Narcos, La Casa De Papel, Ragnarok, Prison Break, Stranger Things, Lupin

İzlediğim tüm diziler diyebiliriz ama hepsi hem çoğu insan tarafımdan hemde bence çok sağlam ve top 10'da yer alabilecek diziler.

Breaking Bad, The Walking Dead, Vikings, The Last Kingdom, Narcos, La Casa De Papel, Ragnarok, Prison Break, Stranger Things, Lupin

İzlediğim tüm diziler diyebiliriz ama hepsi hem çoğu insan tarafımdan hemde bence çok sağlam ve top 10'da yer alabilecek diziler.
Peaky blinders ve Punisher de ekleyelim özellikle Punisher.

zeki eren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Zeki eren kuyucuk
Marslı. İnterstallerdan sonra en iyi uzay filmi bence. İzlersen İn space var muq uzay dizisi.

izledim.
Avenger assemble
Ms marvel
Twdd
Loki
Izlediysen fazlası var

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,744
İsim
SANANE

Adamsın

Megan

80+ Silver
Marslı. İnterstallerdan sonra en iyi uzay filmi bence. İzlersen İn space var muq uzay dizisi.

izledim.
Marslıyı izleme listeme aldım teşekkür ederim. Disney+ dan izliyorum uzay bilim kurgu temali önerilere açığım teşekkürler

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,744
İsim
SANANE

mfimmel

80+ Silver
En çok sevdiklerimi baştan sona sıraladım bu arada ona göre kendin seçersin The Punisher ve Peaky Blinders'de izleyebilirsin bu yazdığım diziler harici pek dizi izlemeye vaktin kalmaz zaten ama izleyeceksen önce bunları izle film olarakta felsefi filmler hariç pek sevmiyorum Fight Club, Star Wars, Lotr, Panic Button.

Top Bottom