Neler Yeni

Filtre Kahve Önerisi İstiyorum

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,140
İsim
Umut Dağ
Arkadaşlar bana şöyle içtiğimde güzel bir tat verecek french press için uygun kahve önerir misiniz? Gelecek ay şöyle ucuz bir makine de almayı düşünüyorum. Teşekkür ederim şimdiden.

asdkle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,444
İsim
asdk
Ben 4 5 farklı marka denedim ama en lezzetlisi Mehmet Efendi Colombian gibi geldi. Tadı, içimi baya hoş. 80 gramlık paketleri de oluyor, istersen önce onlardan alıp dene.

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,003
İsim
Taha Efe
Arkadaşlar bana şöyle içtiğimde güzel bir tat verecek french press için uygun kahve önerir misiniz? Gelecek ay şöyle ucuz bir makine de almayı düşünüyorum. Teşekkür ederim şimdiden.
Tchibo Gold

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Vip...

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,003
İsim
Taha Efe

neves

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Can Seven
Starbucksta satılan Guatemala Antiqua kahvesi çok güzeldir fiyatı biraz tuzlu (89 TL) ama kesinlikle değiyor. Bu arada sakın Kahve Dünyası filtre kahvesine bulaşma ağır pişman olursun. Sonra üstteki arkadaşında dediği gibi Tchibo marka alabilirsin filtre kahvesini tatmadım fakat tchibo üzmez kapsül kahvelerimi oradan alıyorum.

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,003
İsim
Taha Efe
Starbucksta satılan Guatemala Antiqua kahvesi çok güzeldir fiyatı biraz tuzlu (89 TL) ama kesinlikle değiyor. Bu arada sakın Kahve Dünyası filtre kahvesine bulaşma ağır pişman olursun. Sonra üstteki arkadaşında dediği gibi Tchibo marka alabilirsin filtre kahvesini tatmadım fakat tchibo üzmez kapsül kahvelerimi oradan alıyorum.
İyidir Tchibo Gold başlangıc icin paketleri genelde 4 5 ayda bir üretiliyor. Onun Dısında Tchibo Professional var ilk onla başladım ben ama Tadını unuttum. Tchibo Gold en iyisi başlangıç icin Onun Dısında Kahve Dükkanından Cekirdek cekmekte cok iyi bir tercih ama ilerliyen zamanlarda yapar bence.

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,140
İsim
Umut Dağ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben 4 5 farklı marka denedim ama en lezzetlisi Mehmet Efendi Colombian gibi geldi. Tadı, içimi baya hoş. 80 gramlık paketleri de oluyor, istersen önce onlardan alıp dene.
Aromalı bir şey olsa daha iyi olur ekşi ya da acı bir tattan ziyade tatlımsı olması daha iyi olur. Tabii ki ilk önceliğim uyku açması

asdkle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,444
İsim
asdk
Aromalı bir şey olsa daha iyi olur ekşi ya da acı bir tattan ziyade tatlımsı olması daha iyi olur. Tabii ki ilk önceliğim uyku açması
Tadı ekşi ya da acı değil. Daha tatlı bir tat arıyorsan Kahve Dünyası'nın karamel ve vanilya aromalı kahvelerine bakabilirsin ama tadı "güzelmiş" dedirtecek bir kahve değil.

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,003
İsim
Taha Efe
Bencde düz Aromasız al, Güzel bir süt bul Köpürt Daha cok seversin. İstersen süt köpügüne bitter kırpı serpiştirirsin.
YTD

neves

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Can Seven
Dediğim Guatemala Antiqua kahvesinin kafein oranı çok iyidir ve yumuşaktır hafif bir kakao tadı vardır

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,003
İsim
Taha Efe
Dediğim Guatemala Antiqua kahvesinin kafein oranı çok iyidir ve yumuşaktır hafif bir kakao tadı vardır
Brezilya Costa rikada Güzel ben Kahveci abiye karışık cek dedim(Yani bu ikisi karıstır çek) iyi oluyor

Top Bottom