Neler Yeni

Fırsat (Dyson) !!!!!

Griffon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Mete
Merhaba yarından itibaren anneler günü için Media Markt'larda geçerli tüm Dyson ürünlerinde peşin fiyatına 9 ay taksiti başlıyormuş ayrıca fiyatlarda da ufak indirim yapıcaklarmış. Annesine veya kız arkadaşına Dyson sürürge, saç düzleştiricisi vb almak istiyen varsa değerlendirebilir stoklarının çok dayanıcağını sanmıyorum.

Not: Kampanya sadece 4-12 Mayıs arasında geçerli
Not: Media Markt'da çalıştığım için duydum fakat Dyson ile çok alakam yok, o yüzden ürün tavsiyesini bana sormasanız daha iyi olur.
Kampanyadan faydalananlar konu altına yazarsa sevinirim şimdiden alanlara hayırlı olsun.

Hasan enes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Hasan enes
Merhaba yarından itibaren anneler günü için Media Markt'larda geçerli Dyson ürünlerinde peşin fiyatına 9 ay taksiti başlıyormuş ayrıca fiyatlarda da ufak indirim yapıcaklarmış. Annesine veya kız arkadaşına Dyson sürürge, saç düzleştiricisi vb almak istiyen varsa değerlendirebilir stoklarının çok dayanıcağını sanmıyorum.

Not: Kampanya sadece 4-12 Mayıs arasında geçerli
Not: Media Markt'da çalıştığım için duydum fakat Dyson ile çok alakam yok, o yüzden ürün tavsiyesini bana sormasanız daha iyi olur.
Kampanyadan faydalananlar konu altına yazarsa sevinirim şimdiden alanlara hayırlı olsun.
Robot süpürge indirimide varmı acaba

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
788
İsim
Furkan ŞENGÜL
internet sitesinde 6 ay taksit gösteriyor mağzada mı 9 ay seçeneği var sadece?

Griffon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Mete
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Top Bottom