Neler Yeni

Fitness için eldiven önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,874
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
Bütçe 50-100 arası qmazondan olursa güzel olur başka yerde gördükleriniz ise atabilirsiniz

Juiclair0

80+ Silver
Bütçe 50-100 arası qmazondan olursa güzel olur başka yerde gördükleriniz ise atabilirsiniz
Erkek adam eldivensiz çalışır.
şaka maka eldivenle eliniz terliyor deriniz yumuşuyor ve eldivenin içinde cildin zarar görüyor eldivensiz en iyisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,874
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Erkek adam eldivensiz çalışır.
şaka maka eldivenle eliniz terliyor deriniz yumuşuyor ve eldivenin içinde cildin zarar görüyor eldivensiz en iyisi
Hocam elim yara bere oluyor tüm benim gittiğim yerde o halterlerde tutacak özel bı bölüm de yok direkt demir hele bır de barfiks demiri var direkt el yarmalik

Juiclair0

80+ Silver
Hocam elim yara bere oluyor tüm benim gittiğim yerde o halterlerde tutacak özel bı bölüm de yok direkt demir hele bır de barfiks demiri var direkt el yarmalik
kanka eldivenle inan daha kötü oluyor normal en iyisi alışır zaten elin 1-2 ay sonra

CemSultan01

80+ Bronze

123kral14

80+ Silver
valla bende alıp almamada kararsızım alsam kesinlikle daha fazla ağır kaldırırım ve dayanabilirim ama aynı zamanda parmak derime yazık hakiki eldivenler zaten 500 den bbaşlar almama taraftarıyım ama bileklik alabilirsin

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

Bunu kullanıyorum çok memnunum, ama ben paten sürerken kullanıyorum fitness'a gitmiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,874
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
valla bende alıp almamada kararsızım alsam kesinlikle daha fazla ağır kaldırırım ve dayanabilirim ama aynı zamanda parmak derime yazık hakiki eldivenler zaten 500 den bbaşlar almama taraftarıyım ama bileklik alabilirsin
Avucunu koruyacak şekilde bir şey alacağım.Her gün yara olmasından bıktım

CemSultan01

80+ Bronze

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,874
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar

Bunu kullanıyorum çok memnunum, ama ben paten sürerken kullanıyorum fitness'a gitmiyorum.
Hocam daha ucuza yokmu yav

123kral14

80+ Silver
benimde aynı şekilde baya kötü lat pulldown ve barbell rowda gidiyor ellerim barfiks çekemiyorum acısından eve gelip duş alınca da manyak soyuluyor ama yapacak bir şey yok dedikleri gibi dekatrona bakabilirsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
915,257
Üyeler
141,957
Son üye
AlpEren.55
Top Bottom