Neler Yeni

FİVEM GRAFİK PAKETİ ÖNERİSİ

YasinAcarK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Yasin Acar
ARKADAŞLAR SİSTEM İMZADA NE GİBİ PAKET ÖNERİRSİNİZ ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Bankerr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Ahmet
ARKADAŞLAR SİSTEM İMZADA NE GİBİ PAKET ÖNERİRSİNİZ ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
ilk öncelikle hangi sunucuda oynadığın önemli gun rp için ise fps boost packlar var youtube da eğer sosyal sunucularda oynuyorsan onun içinde youtube da var reklam olmaması için isim veremiyorum ufak bi aramayla bulabilirsin

YasinAcarK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Yasin Acar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ilk öncelikle hangi sunucuda oynadığın önemli gun rp için ise fps boost packlar var youtube da eğer sosyal sunucularda oynuyorsan onun içinde youtube da var reklam olmaması için isim veremiyorum ufak bi aramayla bulabilirsin
hocam vermen sorun olmaz bayadır oynamadığım için viennaya girdim hem arkadaşım çağırdı bence gayet keyifli şuanlık sadece grafik eksik vienna şuan hangi kategoride bilmiyorum hocam tam olarak ya biraz karışık gibi

xTURANN

80+ Bronze
hocam vermen sorun olmaz bayadır oynamadığım için viennaya girdim hem arkadaşım çağırdı bence gayet keyifli şuanlık sadece grafik eksik vienna şuan hangi kategoride bilmiyorum hocam tam olarak ya biraz karışık gibi
Sürekli gunrp yapıyorsan ( silah içeren neredeyse her şey ), youtube'a fivem gunrp pack - fps boost pack yaz ve onlardan birini indir.
Güzel görüntü istiyorsan NVE indir.

YasinAcarK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Yasin Acar
Sürekli gunrp yapıyorsan ( silah içeren neredeyse her şey ), youtube'a fivem gunrp pack - fps boost pack yaz ve onlardan birini indir.
Güzel görüntü istiyorsan NVE indir.
hocam gunrp yapmıyorum çok güzel görüntü lazım

YasinAcarK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Yasin Acar

YasinAcarK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Yasin Acar
youtube üzerinden araştırırsan bulursun ekstra olarak oynadığın sunucu kaliteli bir yer değil sanırım nonwhydi o tarz yerlerde oynanmaz
biliyorumda hocam hiç wh giresim yok zaten çok giremiyorum ondan dolayı yoksa wh girmek zor değil

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,513
Üyeler
141,849
Son üye
İcard
Top Bottom