Neler Yeni

Fivem oynayanlar buraya toplaş

Barneystinson

80+ Silver
Selamlar arkadaşlar fivemi oynayanlar hangi sv de oynadıklarını yazabilirmi belki ortak sv de oynuyoruzdur

Peacee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
727
İsim
Umut Baydar
Selamlar arkadaşlar fivemi oynayanlar hangi sv de oynadıklarını yazabilirmi belki ortak sv de oynuyoruzdur
ben daha bugün fire roleplay e girdim eskiden oynadığım bir sunucuydu geri açmışlar 3 kişi girdik

Barneystinson

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
A
ben daha bugün fire roleplay e girdim eskiden oynadığım bir sunucuydu geri açmışlar 3 kişi girdik
a a bende oynadım orda pars ailesindenim ama şuan east rp de yetkili + crips gang bossuyum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben başlamak için girdim de sesi ince olanları almıyorlarmış bazı sunuculara :(

ses programı kullan

Peacee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
727
İsim
Umut Baydar
A

a a bende oynadım orda pars ailesindenim ama şuan east rp de yetkili + crips gang bossuyum

Ben başlamak için girdim de sesi ince olanları almıyorlarmış bazı sunuculara :(

ses programı kullan
venom east de çok oynadım ama sıktı ortamları bir süre sonra :D

Sovereignty

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Ömer
Arkadaşlarım kendi sunucularını kurdu bugün açıldı beta olarak yakında reklam verecekler belki görürsünüz ismi City Of Detroit

Peacee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
727
İsim
Umut Baydar
Arkadaşlarım kendi sunucularını kurdu bugün açıldı beta olarak yakında reklam verecekler belki görürsünüz ismi City Of Detroit
yeni açılan sunucularda ben çok kanser oluyorum genelde yetkililer deneyimsiz oluyor ve neredeyse bazı şeyleri ben öğretiyorum yinede bakarım bi :)

Sovereignty

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Ömer
yeni açılan sunucularda ben çok kanser oluyorum genelde yetkililer deneyimsiz oluyor ve neredeyse bazı şeyleri ben öğretiyorum yinede bakarım bi :)
Şöyle bizim arkadaşlar baya tecrübeli 1 2 yıldır rol yapıyorlar zaten bu sebepten hard rp olarak açıldı. Ayrıca yöneticilerin rol düzeyi eightburn a girecek kadar var

Tecrübesizlik konusunda bende sinir oluyorum bir aralar bir sunucuda kurucu 16 yaşındaydı ve sunucuda oyuncular polis aracı çalıp polis karakolunun önünde polis kovalasın diye cirit atıyorlardı.

Peacee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
727
İsim
Umut Baydar
Şöyle bizim arkadaşlar baya tecrübeli 1 2 yıldır rol yapıyorlar zaten bu sebepten hard rp olarak açıldı. Ayrıca yöneticilerin rol düzeyi eightburn a girecek kadar var
bakacağım

Barneystinson

80+ Silver

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,043
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
Bilgilendirebilecek var mı fivem tam olarak ne oluyor ?

Prmy

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
Ben bir yıl kadar RP oynadım sonra sıkmaya başladı. TheIvaneh oynuyorum, minigame sunucusu herkese öneririm. Eğlenceli ve DC sunucusunda bile 10k+ kişi var zaten.

Eskiden bir admin gelerek günde 3-6 saat gamemode başlatıyordu. Sonradan 7/24 yaptılar sunucuyu. Merak edenler inceleyebilirler.

Son düzenleme:
Top Bottom