Neler Yeni

Fiyat/Performans İnternet

Arda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Arda Işıklı
Arkadaşlar merhaba . Türknetin yaptığı zam malumunuz . Tamam 3 aydır ne bir kopma ne bir yavaşlık yaşamadım . Ping sorunum da yok . Ama bir internet 250 TL yi haketmiyor . Sizin kullandığınız , f/p bir internet servis sağlayıcısı neler arkadaşlar . Altyapım hakkında da : TürkTelekom altyapısı var ( Yani sanırım TT altyapısı . Türknette VAE altyapısı olarak görünüyor.) 75 hız destekliyor max . Bütün İSS ler 75 veriyor . Turkcell in tahaatsüz kampanyası cazip gelmedi değil . Comnet de fena değil diyorlar . Gıbırneti de övenler çok . Yani kafam çok karıştı galiba... :) Sizin bu saydıklarım ve daha saymadıklarım hakkında yorumlarınız neler ?

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,168
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Netspeed bağlat geç

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,593
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
birazdan comnetciler gelicek...

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,593
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,168
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
netspeed zam felan yapıcakmı yakında yada yıllık ödeme kampanyası varmı
Hazirana kadar zam düşünülmüyor evimde de kullandım iş yerimde de kullandım hiç şikayetim olmadı müşteri hizmetleri üst düzey ilgili çok memnundumn

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,593
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
Hazirana kadar zam düşünülmüyor evimde de kullandım iş yerimde de kullandım hiç şikayetim olmadı müşteri hizmetleri üst düzey ilgili çok memnundumn
bende türknetten geçicem 100mps alt yapım 159tl aylık iyimiş türknet 250 yaptı çok 4 ayda 1000tl yapıyor

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,168
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
bende türknetten geçicem 100mps alt yapım 159tl aylık iyimiş türknet 250 yaptı çok 4 ayda 1000tl yapıyor
Ayn bende turknet gigafiber kullanıyorum o yüzden 250 bile olsa bana çok iyi ve hazirana kadar zam yapılmayacakmis bana

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
978,164
Üyeler
154,705
Son üye
Sawgera
Top Bottom