Neler Yeni

Fiyat performans mı? İnova Kapaklı elektrikli ızgara incelemem

Omnissiah

80+ Bronze
110000093656567.jpg

Evet airfryer kullanırken ne kadar memnun olsam bile haznenin dar olması nedeniyle artık kendime bir ızgara almaya karar kıldım nihayetinde 1000tl altında fiyat performans olarak ne alabilirim diye düşünürken bir sürü marka çıktı zaten bu ızgara ile airfryer mantığı aynı ama ben hem yediğime dikkat ettiğimden ötürü genelde yağ katmayarak pişirmeye özen gösteriyorum.Bu ürünü almadan önce piyasada yıllardır bulunan. Sinbo,Taner,CVS,Kumtel,Tefal gibi markalar vardı ben bu ürünü tamamen tesadüfen buldum yoksa sinbo marka alacaktım. Hepsiburada premium ile 100 TL indirimli aldım normalde 700 liraya kadar çıkıyordu. Nihayetinde içinde hem hediye olarak tepsi koymuşlar ki bence bu bir artı zira her ürün kendisini satmak için belirli ürünleri hediye olarak yanına koyuyor. şunu belirtmek istiyorum öncelikle koyacağım fotoğrafları ben çekmedim zira hem üşendim hem güzel çekemem diye biraz hazıra konacağım fakat günün sonunda sizin aklınızdaki soruları cevaplayacağıma inanıyorum.

Elektrikli ızgara alınırken nelere dikkat edilmeli?

• Yüksek Watt’lı bir model olması,
  • Eşit ısı dağılımı sağlayan bir pişirme ızgarası bulunması,
  • Isı ayarı için kademeli sıcaklık kontrolü olması,
  • Izgara yağlarının sorunsuz temizlenebilmesi için çıkarılabilir damlama kabı olması,
  • Elektrik kablosunun uzun olmasına,
  • Isıya ve hava şartlarına karşı dayanıklı, uzun ömürlü bir çerçevesi olması.
cbe907b3-af71-492e-81b3-7aa8589121c4.jpg

Bu bağlamda ürünümüz 1100 WATT olarak belirtilmiş keşke 1500 watt olsaydı ama 1100 watt kötü demek değil ama yüksek watt olsaydı daha iyi olurdu bunu alacaksanız aklınızda bulunsun. Onun haricinde hem yorumlara hem kendi deneyimlerimi aktarmak istiyorum. Bazıları çok memnun kalırken bazıları ızgara paslandı demiş. Şahsen ben bu aleti yeni aldığım için 2 gündür kullanıyorum şu an paslanma gibi bir soruna rastlamadım zaten kendileri bu ürünün paslanmaz krom çelikten olduğunu belirtmişler ve 2 yıl garantisi varmış yani alıp beğenmezseniz iade seçeneği ve 2 senelik destek her zaman bir köşede duruyor aklınızda bulunsun ama bu sorunlar herkes için geçerli değil zira en üst model makinelerde bile problemler çıkabiliyor insanlar şikayet edebiliyor zira bunda üretim hatası vb gibi etkenlerden ötürü olmuş ta olabiliyor
Onun haricinde ilk etapta kanat ve göğüs denedim, sonuçlardan memnun kaldım diyebilirim, elbette üst düzey bir ızgara ile kıyaslanamaz fakat normal çok masraf yapmadan bir ızgara deneyimi istiyorsanız bu ürün size yeter de artar da. Ek olarak bide baget pişirdim fakat resistans o butlara değmeye başladığı için bu sefer ızgara telinin altına koyarak yaptım ve daha verimli bir sonuç elde ettim o bakımdan üst kapak biraz daha yukarı olabilirmiş diye düşünüyorum.

Ömrüne gelince. Eğer sağlam sorunsuz bir ürün aldıysanız, düzenli temizlik ve dikkatli kullanım hassasiyetine sahipseniz bu ürün sizi iyi bir süre götürecektir. Pişirme ve lezzet açısından ben yeterli buldum. Eğer bilindik bir marka istiyorsanız sinbo'da alabilirsiniz

a8dbffcf-b6e0-4ac3-9c12-4a8547dcf733.jpg

Son düzenleme:

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,226
İsim
Efecan
Ürün linki atarmısınız hocam

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,226
İsim
Efecan

Omnissiah

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ben bunu alıcam sanırım tavuk göğsü yapacağım çoğunlukla siz tam memnunsunuz değilmi tavuk performansından lezzeti güzelmi yani çünkü haşlayıp haşlayıp yemekten sıkıldım artık
Ben iki gündür kullanıyorum daha önce airfryer ile yapıyordum. Memnunum zaten aynı ürün farklı ad şu videoya bakabilirsin zaten bu ürün a101'de satılıyordu bir ara. Ha alternatif olarak biraz daha ekleyip Taner'de alabilirsin ama şahsen memnunum

Top Bottom