Neler Yeni

Flight Simulator 2020 oyun

Rambo87

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Selam Arkadaslar,

microsoft flight simulator 2020 sunuyor ve 18.8.2020 piyasada olucak.

Microsoft: Flight Simulator 2020, 18 Ağustos'ta üç sürümde çıkıyor

Microsoft Flight Simulator 2020 18 Ağustos'ta makyajla başlıyor ve Windows PC ve Xbox Game Pass için önceden sipariş edilebilir. Microsoft ayrıca resmi ön sipariş fragmanını yayınladı ve dünya çapında 37.000'den fazla havalimanı ile simülasyon oyununun üç sürümünü duyurdu.

Flight Simulator 2020 üç basımla çıkıyor
Flight Simulator 2020 artık oyunun resmi web sitesinden sipariş edilebilir. Microsoft ve Fransız stüdyo Asobo, uçuş simülatörünü, öncelikle mevcut uçak ve iniş alanlarının sayısında farklılık gösteren toplam üç sürümde sunuyor.

Flight Simulator 2020, Microsoft Store'dan Standart, Deluxe ve Premium Deluxe sürümlerinde önceden sipariş edilebilir ve PC için Xbox Game Pass ile önceden yüklenebilir.

Microsoft şu anda üç sürümün diğer uçaklardan ve havaalanlarından farklı olup olmadığını açık bırakıyor. En fazla 40 kullanılabilir havalimanının ayrıntılı olarak uygulandığı, ilan edilen 37.000 havalimanının geri kalanının mevcut olduğu, ancak önemli ölçüde daha az yaygın olarak uygulandığı kesin.

Alman pilotlar en azından Frankfurt am Main Havaalanı ile en büyük Alman ticari havaalanının tadını çıkarabilir, ancak bu Premium Deluxe Edition ile tüm masrafların en pahalısını gerektirir.

70 Euro'dan peşin satışlar
Standart Sürüm, Microsoft Mağazası'nda 70 avro, Deluxe Sürüm 90 avroya mal oluyor. Hobi pilotları Premium Deluxe Edition için 120 avro ödemek zorunda kalırken, Xbox Game Pass da Standard Edition'a erişim sağlıyor.

Dijital sürümlere ek olarak, Microsoft Flight Simulator, Aerosoft'un donanım ve yazılım satışları yoluyla Avrupa perakende satışında bir perakende sürümü olarak görünecektir. Microsoft henüz zaman açısından kesin bir ayrıntı vermedi.

Microsoft Flight Simulator 10 DVD'de görünür
Donanım ve yazılım satışları Aerosoft, Microsoft Flight Simulator 2020'nin Avrupa perakende ve "büyük" tarzında perakende sürümünü sunuyor. Uçuş simülatörü kutu sürümünde toplam on 8,5 GB çift katmanlı DVD'de görünür.

Microsoft Flight Simulator 2020 Steam üzerinden ön sipariş verilebilir
Microsoft Flight Simulator 2020, 18 Ağustos'ta bir makyajla başlıyor ve 13 Temmuz'dan bu yana Windows PC ve Xbox Game Pass için Microsoft Store'da ön sipariş için mevcut. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde Microsoft, Steam üzerinden ön sipariş vermek için bugün simülasyonu yayınladı.

Bundan sonra, uçuş simülatörü Standart Sürüm'de 69,90 Euro'ya, 89,90 Euro'ya lüks bir paket ve Valve platformu üzerinden 119,90 Euro'ya lüks bir paket olarak sipariş edilebilir.

Editörler bu güncelleme hakkında bilgi için topluluk üyesi "bumbklaatt" teşekkür ederiz.

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen
Oyunun her şeyi çok güzel de 150 gb alan istiyor. O yüzden Geforce Now desteklerse süper olucak.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
bu bir similasyon unutmamak lazım oyun için eglence amaçlı yapılmamış o kötü keşke şöyle eglencesi olanı çıksa oyun değil similasyon

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen
reis artik cogu oyunlar artik 100 gb geciyor.
warzone öyle.
Maalesef ya 480 gb lik ssdye ne yükleyeceğimi şaşırıyorum. Oyun sırası yapıyorum 10 saatten ya da fazla oynadığım oyunları silip hiç oynamadıklarımı yüklüyorum ki sorun olmasın.

MotionlessINWhite

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,521
İsim
Chris Motionless
Acaba 4K 30 FPS oynayabilecek miyim diye düşündüğüm oyundur :) Gerçekten simülasyon oyunlarında çığır açacak gibi, modellemesi olsun vb. Game Pass ile oynamak daha cazip geliyor, çünkü 200'e yakın oyuna da erişim imkanımız oluyor. Standart sürüme A320 Neo ve 747-800 koymaları efsane olmuş, zaten iki uçağı da çok seviyorum ama en çok Neo'yu kullanacağım.
150 GB böyle bir oyun için çok normal, binlerce saat bile dökülebilecek bir oyundan bahsediyoruz ve dünyayı gerçek harita biçiminde dolaşabileceğiz. Asya ülkelerinde gezinmek için sabırsızlanıyorum, ha birde evimin üstünden uçacağım :D
Merak edenler videoyu izlesin, gerçekten çok iyi duruyor ve her şeyi yapabilmemiz çok iyi olmuş.

Rambo87

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Maalesef ya 480 gb lik ssdye ne yükleyeceğimi şaşırıyorum. Oyun sırası yapıyorum 10 saatten ya da fazla oynadığım oyunları silip hiç oynamadıklarımı yüklüyorum ki sorun olmasın.
reis zaten ilerde oyunlar icin tek m2 öneririm.
simdilik bende windows ve office veya internet olaylar m2 üzerinden yürüyor.
oyunlar ssd üzerinde.

lakin yakin zamanda tek m2 gecicem.
böyle sata kablo veya ceyran kablo cekemem :p

YUSUF5650

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Yusuf Yalvaç
Merakla bekliyorum gamepassten oynamak istiyorum bakalım

Rambo87

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1596288240400.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

8 core ve rtx 2080 olmali bide 32 gb ram.
en iyi sekilde böyle oynanir.

MotionlessINWhite

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,521
İsim
Chris Motionless
Ben de yeni oyunlar için bütçem yetti diye 480 GB aldım, yükleyeceğim oyunlar için rahatlıkla yetecek gibi duruyor. MSFS 2020, Cyberpunk 2077 totalde 300 GB desek, geriye kalır 147 GB. Geriye kalanın 147 GB'ın, 70-80 GB'ını da emülatörler için falan kullanırım. Çin'den 2 TB SSD alma zamanı yaklaşıyor :)

Rambo87

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Ben de yeni oyunlar için bütçem yetti diye 480 GB aldım, yükleyeceğim oyunlar için rahatlıkla yetecek gibi duruyor. MSFS 2020, Cyberpunk 2077 totalde 300 GB desek, geriye kalır 147 GB. Geriye kalanın 147 GB'ın, 70-80 GB'ını da emülatörler için falan kullanırım. Çin'den 2 TB SSD alma zamanı yaklaşıyor :)
tez zamanda bende 4 tb gecmek istiyorum.
yani 2x adet 2 tb m2

Ryzen 5 3600 ve GTX 1660 super 8 GB ram var ama ileride 8 daha takmak istiyorum şuan için rahat oynatirmi
reis baya baya ram limit geziyorsun.
tavsiyem tez zamanda 8 gb daha al ve 16 gb sistemine ekle.
zaten 16 gb yakinlarda limit olucak.
düsün high end oyunlar ve 16 gb ram, resmen 13-15 gb yiyiyor.

YUSUF5650

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Yusuf Yalvaç
tez zamanda bende 4 tb gecmek istiyorum.
yani 2x adet 2 tb m2

reis baya baya ram limit geziyorsun.
tavsiyem tez zamanda 8 gb daha al ve 16 gb sistemine ekle.
zaten 16 gb yakinlarda limit olucak.
düsün high end oyunlar ve 16 gb ram, resmen 13-15 gb yiyiyor.
Hocam zaten internetim o kadar yavaski yeni ram alana kadar anca iner 😂😂😂

Top Bottom