Neler Yeni

FM 23 taktik önerisi

Emirkanyvs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Sizler için hazır sistem araştırıp, öneri de bulunabilmem için etiketleyebilirsiniz.
Instagram
Emirkanyvs
Hangi takımla oynuyorsun. Takımın nasıl oynarsa seni tatmin eder. Kendim için konuşayım topa sahip olup sabırlı bir şekilde atak yapmak hoşuma gidiyor benim. Ona göre bir taktik belirleriz.

tadic3453

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Tadic3453
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hangi takımla oynuyorsun. Takımın nasıl oynarsa seni tatmin eder. Kendim için konuşayım topa sahip olup sabırlı bir şekilde atak yapmak hoşuma gidiyor benim. Ona göre bir taktik belirleriz.
Crystal palace
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gegenpres veya topa sahip ol

Emirkanyvs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Sizler için hazır sistem araştırıp, öneri de bulunabilmem için etiketleyebilirsiniz.
Instagram
Emirkanyvs
Crystal palace
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gegenpres veya topa sahip ol
Crystal Palace ile dediğiniz taktiklerin tutması için hem oyuncuların taktiğe uyumlu yani pası, tekniği felan iyi olması gerekli ayrıca kısa vadede PL liginde tutmaması normal. O yüzden maç maç bakıp arada yatıp kontradan gol bulmaya çalış.

tadic3453

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Tadic3453
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Crystal Palace ile dediğiniz taktiklerin tutması için hem oyuncuların taktiğe uyumlu yani pası, tekniği felan iyi olması gerekli ayrıca kısa vadede PL liginde tutmaması normal. O yüzden maç maç bakıp arada yatıp kontradan gol bulmaya çalış.
Teşekkürler

Top Bottom