Neler Yeni

Format Sırasında Pc kapandı

Ravless

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Baran Karabulut
Her zaman ki gibi normal formatımı atıyordum w8.1 kurulu laptopa w10 kuracaktım. Önce mediacreation tool ile usb ye yazdım w10 u sonra format atmaya başladım.
Önce dosyaların kopyalandığı aşamada bir kaç kez kendi kendine kapandı hep baştan başladım en sonunda sorunsuz bitti kurulum ve hazırlanıyor yazısı geldi ekrana bu sefer burda kapandı şuanda da resimdeki ekranda loopa girdim.

pc yi kapatıp usb den boot edip tekrar format atmak istedim ama ne yaptıysam usb den boot ettiremedim biostan da ayarladığım halde. sonra belki usb de ki dosyalar hatalıdır dedim usb ye bu sefer rufusla hazırladım yine usb den boot ettiremedim fotodaki ekranda kalıyorum nasıl çözebilirim lütfen yardımcı olun
16184967186176620660622137101256.jpg

timurleng

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
Doğukan Oral
baştan başladığı için öyle oluyor format yerine gelip c diskini sıfırla.Format kısmında dosyalar kopyalandıktan sonra ilk yeniden başlatmada flaşı çek. bazı iso dosyaları ilk resette baştan alıyor

Ravless

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Baran Karabulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
baştan başladığı için öyle oluyor format yerine gelip c diskini sıfırla.Format kısmında dosyalar kopyalandıktan sonra ilk yeniden başlatmada flaşı çek. bazı iso dosyaları ilk resette baştan alıyor
sorunda orada zaten format kısmına dönemiyorum pc usb den boot etmiyor orada da yanlış anlattım galiba reset atmıyor bildiğin kapanıyor ben açtığımda formata en baştan başlıyor. Tam format kısmı bittiğinde lenovo yazısının altında hazırlanıyor yazdı ve orda kapandı pc ve bu hatayı alıyorum

ThorZap

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Ömer Uslu
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik-Elektronik
Kullandığın Hafızayı (SSD Harddisk) Bi bilgisayarcıya götür tamamen sıfırlat yeni gibi windows kur :)

timurleng

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
Doğukan Oral
windowsta işlem yapabiliyorsan sıfır iso indir öyle dene
birde çift usb varmı elinde bilgisayarcıya boşuna para verme

Ravless

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Baran Karabulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
windowsta işlem yapabiliyorsan sıfır iso indir öyle dene
birde çift usb varmı elinde bilgisayarcıya boşuna para verme
windowsa giremiyorum arkadaşımın pc sinden indirmiştim tekrar çift usb yok maalesef

timurleng

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
Doğukan Oral
Top Bottom