Neler Yeni

Formatta internet gereksinimi (Yardım)

Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Mustafa Açıkgöz
4B122391-772C-4D70-B59A-A380111DC5E7.jpeg

Laptoba format attım ancak kurulumda kablolu internet girişi istiyor ve benim şu an onu bulmam imkansız. Ne yapabilirim?

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Alıntıyı görüntüle

Laptoba format attım ancak kurulumda kablolu internet girişi istiyor ve benim şu an onu bulmam imkansız. Ne yapabilirim?
Cihazınızın WİFİ özelliği yok mu laptop diyorsunuz kablolu interneti zorunlu kılmaz diye biliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefonunuzda internet varsa telefonunu bağla illa kablolu istiyorsa telefonunu kablosunu yani şarj kablosunu bilgisayara bağla internette telefonunu nasıl kablolu bir şekilde internet vereceğine dair bilgiler elbet vardır

Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Mustafa Açıkgöz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cihazınızın WİFİ özelliği yok mu laptop diyorsunuz kablolu interneti zorunlu kılmaz diye biliyorum

Telefonunuzda internet varsa telefonunu bağla illa kablolu istiyorsa telefonunu kablosunu yani şarj kablosunu bilgisayara bağla internette telefonunu nasıl kablolu bir şekilde internet vereceğine dair bilgiler elbet vardır
Sürücü yok sanırım. Driver yani. Ethernet istiyor o yüzden. İphone kullaniyorum ve telden baglanti olmuyor bu ekranda sanırım

Enes Tech

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes
Bunun çözümü çok basit Telefonunuza Wifi usb thetring yapın ondan sonra bilgisayar usb internete bağlandığı zaman wifi sürücüsü indirip ve kuruluma devam edebilirsiniz :) iste ekran görüntüsü

Ekler

• indir.png
    indir.png
    5.5 KB · Hit: 47

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Bu bilgi bile işe yaramazsa benim aklıma başka çözüm gelmiyor

Enes Tech

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes
bende eski bilgisayarımda wifi ve ethernet yoktu ise yaradı

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Bunun çözümü çok basit Telefonunuza Wifi usb thetring yapın ondan sonra bilgisayar usb internete bağlandığı zaman wifi sürücüsü indirip ve kuruluma devam edebilirsiniz :) iste ekran görüntüsü
Bende bunu anlatmaya çalışıyordum ama

Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Mustafa Açıkgöz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bakın olmuyor. Iphone telefonumu bağlıyorum ve kişisel erişim noktasını açıyorum ancak bağlanmıyor. Yukaridaki ekranda bir değişiklik olmuyor

Enes Tech

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes
k
Bakın olmuyor. Iphone telefonumu bağlıyorum ve kişisel erişim noktasını açıyorum ancak bağlanmıyor. Yukaridaki ekranda bir değişiklik olmuyor
hayır kisisel erisim noktası değil görseli takip edin telefonunuzu usb yle takın bu görseli takip edin

k

hayır kisisel erisim noktası değil görseli takip edin telefonunuzu usb yle takın bu görseli takip edin
valla buda değilse bilmiyorum iphone kullanmıyorum

Ekler

• IPadim-iPhoneumun-Veri-Baglantisini-Kullanabilir-mi.jpg
    IPadim-iPhoneumun-Veri-Baglantisini-Kullanabilir-mi.jpg
    123.3 KB · Hit: 47
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Mustafa Açıkgöz
k

Attığınız görselle aynısı yaptığım şey. Personal hotspot = kişisel erişim noktası

Top Bottom