Neler Yeni

fortnite dx 12 olmuyo

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
alierdemkozalak
1693023936566.png

fortnite dx 12 olmuyor dx 12 yi seçiyorum yeniden başlat diyor başlatıyorum sonra yine dx 11 başlatıyor önceden açmıştım olmuştu şimdi olmuyor epic de dx 12 yüklü

Bor4

80+ Bronze
Ben bişey sorabilirmiyim fortnitedan anliyorsan kadın karakteri nasıl değiştirebilirim
skin almak lazım o default karakter bazen kadın bazen erkek olur ekran görüntüsü atarsan daha rahat yardım ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle
fortnite dx 12 olmuyor dx 12 yi seçiyorum yeniden başlat diyor başlatıyorum sonra yine dx 11 başlatıyor önceden açmıştım olmuştu şimdi olmuyor epic de dx 12 yüklü
nası ya kaç senedir fortnite oynuyorum hatta arada gene giriyorum yeniden başlatınca dx 12 olmalı

beratxma1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
Berat Tekin
skin almak lazım o default karakter bazen kadın bazen erkek olur ekran görüntüsü atarsan daha rahat yardım ederim

nası ya kaç senedir fortnite oynuyorum hatta arada gene giriyorum yeniden başlatınca dx 12 olmalı
Bikaç hesap açtım kadın geldi

Xbox da hesabım vardı onu pcye giremiyorum erkekti

Bor4

80+ Bronze
Bikaç hesap açtım kadın geldi

Xbox da hesabım vardı onu pcye giremiyorum erkekti
o skin almadan değişmez sürekli farklı olur defaut o değişmesi için parayla kostüm alman lazım

Bor4

80+ Bronze

Bor4

80+ Bronze
hayır fakat orda karakter erkekti
kardeşim o varsayılan karakter bi kadın bi erkek oluyor anlamak istemiyormusun para yatırmayan kendi değişemez oyun rastgele verir sürekli

beratxma1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
Berat Tekin
kardeşim o varsayılan karakter bi kadın bi erkek oluyor anlamak istemiyormusun para yatırmayan kendi değişemez oyun rastgele verir sürekli
ya tamam işte anladım dedigini sen anlamıyorsun sanırım xboxda karakterim zaten erkekti o hesaba giriş yapamıyorum

Bor4

80+ Bronze

Bor4

80+ Bronze
Adam xbox hesabıma nasıl girerim diyor
Kanka para yatırmamış default skini var skin almış sanıyor onu anlatmaya çalışıyorum xbox hesabına girmekte ne var epic gamese xbox ile giriş yapıp girsin oyuna

Top Bottom