Neler Yeni

+Fortnite Olmuş Zortnite

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Menderes
Yeni gelen chapter 5 ile oyunun bitiş startını vermişler bu nasıl bir mekaniktir ya çöp olmuş oyun

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,240
İsim
SEYF
Ne olmuş oyuna hocam bilgilendirir misin?

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Menderes
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ne olmuş oyuna hocam bilgilendirir misin?
Hocam yeni mekaniklerle oyunu çöp etmişler fortnite'ın kendine has bi mekanıkleri görüntüsü vardı şimdi ise oyun biraz daha grafik kalitsi artırılmış steam pubg olmuş tabi ricai ise yeni oyun kendi bitişini hazırlamışş

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,527
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,601
İsim
misfit
Bahsettiğin şey UE5'e geçtikleri için yaptıkları grafiksel güncellemeyse bence çok güze olmuş. Oynanışta değişiklik varsa onu bilemem. Fortnite sevmem ama kendine has bir görüntüsü vardı oyunun. Bana göre en güzel haliyle bunu korumuş.

Respiky

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,520
İsim
Mertcan Uysal

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
558
İsim
Sercan SAYİT
Şu inşaa etme mevzusunu sevmediğim için oyunu çok kısa sürede bırakmıştım, keşke onu sevmeyenler için bir mod getirselerdi. Farklı kitlelere hitap eden modlar her zaman şirketler için de oyuncu sayısının artışı olarak dönüş olurdu diye düşünüyorum.

Adem Türk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
646
İsim
Adem Türk
Hocam yeni mekaniklerle oyunu çöp etmişler fortnite'ın kendine has bi mekanıkleri görüntüsü vardı şimdi ise oyun biraz daha grafik kalitsi artırılmış steam PUBG olmuş tabi ricai ise yeni oyun kendi bitişini hazırlamışş
tabi ricai ne olum kelimeyi nasıl böyle yazabildin

1453Emre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Emre Öztürk
Şu inşaa etme mevzusunu sevmediğim için oyunu çok kısa sürede bırakmıştım, keşke onu sevmeyenler için bir mod getirselerdi. Farklı kitlelere hitap eden modlar her zaman şirketler için de oyuncu sayısının artışı olarak dönüş olurdu diye düşünüyorum.
Sıfır inşaat modu mevcut

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Menderes
Bahsettiğin şey UE5'e geçtikleri için yaptıkları grafiksel güncellemeyse bence çok güze olmuş. Oynanışta değişiklik varsa onu bilemem. Fortnite sevmem ama kendine has bir görüntüsü vardı oyunun. Bana göre en güzel haliyle bunu korumuş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

tabi ricai ne olum kelimeyi nasıl böyle yazabildin
ne bilim dayı fortnite tilt oldum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birazcık türkçede kaymalar olmuşş

Top Bottom