Neler Yeni

Forum içeriğinde bulunan ve 6 ay'ı dolmuş konuların gizlenmesi

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Koray K.
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar donanım
Sayın @Abdullah Hacıgül ve moderatör arkadaşlar. Bugün forumda gezinirken benim de kullandığım bir TV markası ile ilgili bir yazı gördüm. İlk etapta konunun açıldığı tarihe bakmadığım için uyarı aldım. Benim önerim,hem uyarı almayı engellemek hem de konuların mükerrer olmaması için, 6 ay öncesinde açılmış konular. Forumun arka planına alınabilir mi? Bu dalgınlıkla hata yapmamızın önüne geçebilir. Saygılarımla.

Sovereignty

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Ömer
Çok nadir karşılaşılan bir sorun olabilir ve bu konu hakkında mesela bir yılda bir konu açılmış olsa, konu açıldıktan 6 ay sonra konu silinir ve insanlar çözüme ulaşamaz. Bu yüzden konuların kalıcı olması gerekiyor, temel gayemiz sorunlara çözüm bulmak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Koray K.
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar donanım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Zaten arka planda çalışacak,benzer bir konu açılmak istediğinde konu daha önce açıldığı için yeniden açmak isteyene uyarı gidecek

e_mir

80+ Gold
En İyi Cevap
2
6 ay öncesinde işe yarar binlerce konu/rehber/incelemeler var. Hepsinin arka plana alınması çok büyük bir karışıklığa yol açar. Çözüm arayan insanlar gelip durmadan yeni konu açarlar. Arama motorunun da bir işlevi kalmaz böyle. İnsanlar çözüm bulamaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Koray K.
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar donanım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Farkındaysanız aynı mesaj,daha önce açıldığı hâlde aynı gün yine açılıyor tekrara düşüyor. Ve aynı konuya ait bazı arkadaşlar 3 ayrı mesaj atmış. Forumda bir mesajına bakınca alt alta 3-4 mesajı çıkıyor. Mesela bu konularda tekrar açılmaması için bir algoritma olması lazım. @Abdullah Hacıgül Benim ki bir öneri. Ben nihayetinde bir yazılımcı değilim.

Edward Norton

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
632
İsim
Halis Özer
Sayın @Abdullah Hacıgül ve moderatör arkadaşlar. Bugün forumda gezinirken benim de kullandığım bir TV markası ile ilgili bir yazı gördüm. İlk etapta konunun açıldığı tarihe bakmadığım için uyarı aldım. Benim önerim,hem uyarı almayı engellemek hem de konuların mükerrer olmaması için, 6 ay öncesinde açılmış konular. Forumun arka planına alınabilir mi? Bu dalgınlıkla hata yapmamızın önüne geçebilir. Saygılarımla.
Forumdaki istek ve önerilerinizi bu adresten yapın [email protected]

XDEV

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
448
İsim
Burak
Küçük bir uyarı kutucuğu konulabilir. Örnek:

example.png

SametBuYav

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
cancan
İlgilendiği Kategoriler
Akıllı Telefon
Katılıyorum bende aynı şekilde farketmeden yazmıştım sonra uyarı aldım

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom