Neler Yeni

Forumda Oluşan Kemik Kitleye Karşı Tavrım

hakanoncul9

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,040
İsim
Hakan Öncül
Instagram
hakanoncul9
Steam
https://s.team/p/cnrp-vkvb/KJTNGHKW
Twitter
hakanoncul9
Discord
https://discord.gg/w4BaEHcVg3
Forumu TC sandılar dostuma ayrıcalık hesabı

Kearnes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
İbrahim Kaya
Dostlarım yeni eve taşınıyorum onun için şuan işlere pek odaklanamadım ama birkaç tane "benim şu kadar mesajım var benim gibi üyeyi nasıl banlarsınız" diye küstahça mail aldım.

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki bu forumda kanserleşen bir kitlenin oluşmasına bunun büyümesine ve bazı forumlarda gördüğümüz gibi forumu ele geçirmesine izin vermeyeceğim. Yanlış yapan kurala uymayan 10 yıllık üye de olsa paşa paşa cezasını çekecek. Peki gerçekten de kemit kitleye ayrıcalık yok mu? Benim insiyatifim de evet var! ama sizin kemik kitle anlayışınız ile benim anlayışım farklı olabilir benim için kemik kitle kurduğumuz bu forumda vakit geçiren ve gerçekten de üyelere yararlı olan kişiler benim için kemik kitledir hatta yeri gelir banlanması gerekirken banlamam özelden uyarırım.

Onun dışında "benim oyum ile çobanın oyu bir mi" kafasında ki ukâlaları banlamaktan büyük bir keyif duymaktayım.

Sevgiler
ADAM YA GELDİ ADAM <3

samet4747

80+ Platinum
Adam vallahi adam ya

Swords

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,242
İsim
Berat Yapıcı
İs true

Muti

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,776
İsim
Onur Muti
İlgilendiği Kategoriler
Mobil Bilgisayarlar, Apu sistemler, birazcık da gamepedler
Instagram
İg: @0nnurrr
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199119862888/
Discord
Muti#0817
Foruma geldiğimden beri rahatsız olduğum tek konu sanki silverın bronza, bronzun da 80+ya üstünlüğü varmış gibi davranması bunu herkese söylemiyorum "kanser kitleye" söylüyorum çok can sıkıyor bazen

wass

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Kayra
İlgilendiği Kategoriler
HipHop
Twitter
wass015
Discord
wass#0315
Biz burada samimice insanlara yardım etmeye çalışıyoruz, toxiclik yapmaya gerek yok. Sonuna kadar haklısınız hocam.

4101995

80+ Gold
En İyi Cevap
24
Dostlarım yeni eve taşınıyorum onun için şuan işlere pek odaklanamadım ama birkaç tane "benim şu kadar mesajım var benim gibi üyeyi nasıl banlarsınız" diye küstahça mail aldım.

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki bu forumda kanserleşen bir kitlenin oluşmasına bunun büyümesine ve bazı forumlarda gördüğümüz gibi forumu ele geçirmesine izin vermeyeceğim. Yanlış yapan kurala uymayan 10 yıllık üye de olsa paşa paşa cezasını çekecek. Peki gerçekten de kemit kitleye ayrıcalık yok mu? Benim insiyatifim de evet var! ama sizin kemik kitle anlayışınız ile benim anlayışım farklı olabilir benim için kemik kitle kurduğumuz bu forumda vakit geçiren ve gerçekten de üyelere yararlı olan kişiler benim için kemik kitledir hatta yeri gelir banlanması gerekirken banlamam özelden uyarırım.

Onun dışında "benim oyum ile çobanın oyu bir mi" kafasında ki ukâlaları banlamaktan büyük bir keyif duymaktayım.

Sevgiler
Kendinizle çeliştiğinizi düşünüyorum, belki de kişisel gelişim.

rygness

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Ömer mutsuz
Sami şahin değilse ben bir şey bilmiyorum

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

Sevgiler

Yinede belli bir kanser kitle olduğunu düşünüyorum şu sıralar. Asıl bence foruma gereken ise konu açılmadan önce konu kontrolü, saçma sapan konuları görmemek için, konu dışı kısmı var ama yinede oraya açılıcak konu bile ana konuların olduğu kısma geliyor.

EgoistmanTR01

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,706
İsim
Egemen Toz
Adam ya adam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular