Neler Yeni

Forza 5 Alınır mı 4 var ama

Ahmet.G

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Ahmet
Bütçe
500
arkadaşlar öncelikle iyi bayramlar
ben de şu anda fh4 var 70 liraya almıştım önceden onu uzun bir süre oynadım şimdi mağlum bayram harçlıkları birikti
forza 5 indirimdeyken alıyım mı değer mi bir de forza serisi 3-4 yılda bir yenisi çıkan bir seri sizce 6 yı bekliyim mi ? forza 5 in
çıkma tarihi de 2021 görüşlerinizi bekliyorum (forza 5 şu an 16 dolar 32 dolardan düştü)

lOxOl

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
383
İsim
Sefa
Farklı bir şeyler denemek isterim dersen Ps5de Crew motorfest oynamıştım. Bir videolarına falan bak hocam ilgini çekerse alabilirsin güzel bir oyundu. Şu anda ubisoftta indirimde

Xearty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Barkın Tezel
ben 4 ü daha çok sevdim 5 çöl olmuş haritayı sevmedim harıta dışında çokda farklı oyundeil aynı gibi

Mustiback

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Mustafa Gülduran
valla bende 4 vardı çok sevdiğim için 5 aldım ilk başta oynadım sonra sıkıldım. Sanki 4teki egzos sesleri ve sürüş daha zevkliydi. Şimdi yüzüne bile bakmıyorum.

lOxOl

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
383
İsim
Sefa
Farklı bir şeyler denemek isterim dersen Ps5de Crew motorfest oynamıştım. Bir videolarına falan bak hocam ilgini çekerse alabilirsin güzel bir oyundu. Şu anda ubisoftta indirimde
Şimdi baktım indirimde değilmiş. Sanırım ubisoft forward indirimi bitmiş kusura bakmayın yanlış bilgilendirme oldu

Top Bottom