Neler Yeni

Forza Horizon 4 Oyundan Atıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Cem Aslan
Forza horizon 4'e girdikten 15-20dk sonra oyundan atıyor, sebebi nedir ?

Cihangir

80+ Gold
steam den oynuyorsanız dosyaları doğrulayın

zuhahaha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
zuhahahah

zuhahaha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
zuhahahah
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Cem Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
normalde bırakın atmayı 160fps üstü net almanız lazım oyundan kaynaklanman bir hata olmalıdır
150-165 fps arası oynuyorum, bu son 2 haftadır otobanda yarışırken birden atıyor. Bir arkadaş windowsla çakışıyor demişti. Nasıl düzelir bilmiyorum.

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,135
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Aynı sorunu bende yaşıyorum bir çözüm bulamadım. Steam üzerinden oynuyorum dosyaları doğruladım fakat aynı durum 15-20 dk sonra ya aniden veya donrak oyundan atıyor.

atilla_zg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
atilla üzgün
bende çok nadirde olsa 2 kere attığını gördüm oyun hangi diskte hdd demi ssd demi ben hdd de oynarken ilk başlarde 2 3 drop yiyiorum ondan sonra yoluma devam ediyorum ama ssd de öyle bi problem yok kafanızda bi fikir oluşur diye yazdım

Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Cem Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
normalde bırakın atmayı 160fps üstü net almanız lazım oyundan kaynaklanman bir hata olmalıdır
Dalgınlığıma gelmiş pardon steam'den indirmiştim.
Aynı sorunu bende yaşıyorum bir çözüm bulamadım. Steam üzerinden oynuyorum dosyaları doğruladım fakat aynı durum 15-20 dk sonra ya aniden veya donrak oyundan atıyor.
Hocam sanırım güncelleme beklememiz gerekiyor.
bende çok nadirde olsa 2 kere attığını gördüm oyun hangi diskte hdd demi ssd demi ben hdd de oynarken ilk başlarde 2 3 drop yiyiorum ondan sonra yoluma devam ediyorum ama ssd de öyle bi problem yok kafanızda bi fikir oluşur diye yazdım
HDD'de kurulu hocam. Drop/takılma problemim yok, kendi fikrim Steam ile Windows çakışıyor o yüzden oyundan atıyor, tabii yanılıyor olabilirim. Şu anda siz forza oynarken oyundan atıyor mu ?

BabaVoss7

80+ Silver
bende forza 5 te yapıyor. Şahsen win 11 e geçince olmuştu garip bir biçimde. hiç geçiremedim bu sorunu. Bazen 15-20 dkda banzen se oyunun ilk bi kaç dakikasında değişiyodu.

atilla_zg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
atilla üzgün

HDD'de kurulu hocam. Drop/takılma problemim yok, kendi fikrim Steam ile Windows çakışıyor o yüzden oyundan atıyor, tabii yanılıyor olabilirim. Şu anda siz forza oynarken oyundan atıyor mu ?
Hayır atmıyor ssd niz varsa bi ssdye taşımayı deneyin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ustam şimdi

Attı beni oyundan bu seferde drop yaşamadım

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Cem Aslan
bende forza 5 te yapıyor. Şahsen win 11 e geçince olmuştu garip bir biçimde. hiç geçiremedim bu sorunu. Bazen 15-20 dkda banzen se oyunun ilk bi kaç dakikasında değişiyodu.
Genel olarak bir problem var sanırım.
Hayır atmıyor ssd niz varsa bi ssdye taşımayı deneyin
Hocam ssd'ye geçirsem de atma problemi geçmez. Bakın sizde diyorsunuz 'şimdi oyundan attı' diye. Başkalarında da oluyor bu problem hdd veya ssd ile alakalı değil bence. Oyunun güncelleme alması gerekiyor daha önce araştırdığımda da 1 yıl önceydi sanırım yine böyle problem olmuş, oyun güncelleme aldıktan sonra düzelmiş.

atilla_zg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
atilla üzgün
Bunu denicem musair olunca

Çoğu forumda explorer. Exe yüzünden veriyor diyor hatayı ama çok saçma geliyor bana

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,793
Üyeler
152,328
Son üye
Muraddel
Top Bottom